Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Huawei Honor 8 , Avrupa Pazarına Geliyor !
İçindekiler
0

Huawei Honor 8 , Avrupa Pazarına Geliyor !

Yazar: Mert Büyük21 Ağustos 2016

Çift kamera olmasıyla özellikle ön plana çıkan Huawei Honor 8 , Avrupa pazarına çıkıyor. Detaylara hep birlikte göz atalım ..

Temmuz ayında kullanıcıların beğenisine sunulan Huawei Honor 8, Amerika pazarından sonra Avrupa pazarına da geliyor. Huawei’den yapılan açıklamaya göre 24 Ağustos’ta Paris’te yapılacak olan bir lansman ile artık cihaz Avrupa pazarında yerini almış olacak.

IMG_1577

Özelliklerine gelecek olursak eğer 5.2 İnç’lik Full Hd ekrana sahip bu telefon , Kirin 950 işlemcisine sahip. Bu işlemci Huawei’in kendi üretimi olup 2.3 Ghz Frekansına sahip 8 Çekirdekten oluşuyor. Ayrıca P9’daki taktiği uygulayan Huawei, 32 Gb 3 Gb Ram ve 64 Gb 4 Gb Ram’li versiyonlara yer veriyor. Bu depolama alanları Micro Sd kartlar ile arttırılabilir yapıda.

Android 6.0.1 Marshmallow ile gelen telefon yine P9 ve P9 plus gibi çift kamerayla geliyor. Fakat abileri gibi Leica imzasına sahip olmadığını söylemeliyiz kameranın.

IMG_1576

12 megapiksel çözünürlüklü kameralardan biri derinlik hassasiyetine sahip monokrom sensör yapısında. Cihazda ön kamera ise 8 megapiksel çözünürlüğünde. Hızlı şarj teknolojisine sahip 3.000 mAh büyüklüğünde bir pilin eşlik ettiği Honor 8’de USB Type-C bağlantı noktası ve arka bölümde parmak izi tarayıcısı yer alıyor.

Türkiye pazarında şuanlık çıkıp çıkmayacağı bilinmemekte. Fakat Honor 7’nin Türk Telekom ile geldiğini düşünürsek büyük ihtimal geleceğini söyleyebiliriz.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...