Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
HTC Tekrar Düşüş Yaşadı !
İçindekiler
0

HTC Tekrar Düşüş Yaşadı !

Yazar: Mert Büyük10 Mayıs 2016

HTC uzun zamandır bir düşüş içinde ve artık bu düşüş durumundan kurtulmanın planlarını yapıyor. Yılın 1.çeyrek raporlarına göre ciddi bir düşüş yaşadı HTC . Fakat HTC 10 ile beraber bu düşüşten kurtulacağına inanıyor şirket, detaylar haberimizde..

image

HTC’de bir türlü kayıp dinmiyor ve bu sefer işler çok daha ciddi. 1 Ocak ile 31 Mart arasını kapsayan 1. Çeyrek raporlarına göre HTC , 148 Milyon dolar kaybetti. Ayrıca toplamda 14.8 Milyar dolar gelir elde eden HTC, geçen yıl 41.8 milyar dolar gelir elde etmişti aynı çeyrekte. Yani %64 oranında kayıp yaşandı gelir konusunda.

Fakat bu durumdan en yakın zamanda kurtulacağını söyleyen HTC yetkilileri, HTC 10 ve HTC Vive ile beraber yükselişe geçeceklerini , başarıya ulaşacaklarını söylüyor.

Htc , elinden gelen her şeyi yapmak istediğini belli ediyor ve yeni ürünlerini de buna göre hazırlıyor. Artık müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket ettiği için bu durumdan da kurtulacaktır. Fakat fiyat konusunda bir kez daha düşünmeleri gerektiğini düşünüyorum.

Mert Büyük

Kaynak: Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...