Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Htc One M9 PLUS Yakında Geliyor!
İçindekiler
0

Htc One M9 PLUS Yakında Geliyor!

Yazar: Mert Büyük8 Mart 2015

Htc ay sonunda büyük bir etkinlik daha yapacağını açıkladı. Tahminler yeni çıkan M9’un Plus versiyonunun çıkacağı yönünde . En azından bundan başka bir şey aklımıza gelmiyor.

one-m9-plus-3

Htc tarafından bu hafta lanse edilen M9 çok fazla eleştiriye maruz kalmış, Samsung’un S6 serisinin altında kaldığı söylenmişti. Tasarım bakımından gerçekten güzel olan M9 3 yıldır aynı tasarımı sürdürerek sadece kamera tarafında bir tasarım değişikliği yapmıştı ve bu da eleştirilmişti. Açıkcası beklentimi benimde hiç karşılamamıştı.

one-m9-plus

Fakat Çin’den gelen Weibo kaynaklarına göre M9Plus çıkacak ve bu ay sonunda göreceğiz. Burdaki en büyük fark ise Boomsound hoparlörünün arasına yerleştirilen buton ile parmak izimizi okutabileceğiz. Fakat bu buton biraz Samsung’dan esinlenmiş gibime geldi.

one-m9-plus-2

M9’dan daha büyük bir lensle gözüken M9 Plus 3Gb Ram , 5.2 İnç İps Full Hd Ekran, 32 Gb Depolama + Micro Sd , Snapdragon 810 veya MTK6795 işlemcisiyle gelmesi bekleniyor.

Bakalım Htc bizi tatmin edebilecek mi ? Bizi takip edin !

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...