HTC One M9 İçin Android Nougat Çıktı!


HTC One M9 modeli için uzun süredir beklenen Android Nougat sürümü yauınlandı. Güncelleme ülkemize ne zaman gelecek?

Android kullanıcılarının en çok merak ettiği şey Android 7.0 Nougat sürümünün ülkemize ne zaman tam olarak geleceği. Güncellemeler hız kesmeden devam ederken bir yeni güncelleme de One M9 modeli için yayınlandı. HTC tarafından geçen yılınsonlarına doğru yapılan açıklamada güncellemenin öncelikle HTC 10, One M9, One A9 gibi modellere gönderileceği söylenmişti.

HTC 10 ve HTC One A9 modellerine yeni Android güncellemesinin yayınlanmasının ardından gözler HTC One M9’a çevrildi.

HTC One M9 kullanıcılarının merakla beklediği güncelleme için müjdeli haber, Graham Wheeler’dan geldi.

One M9 için Android 7.0 Nougat güncellemesi yayı

HTC ürün ve sercis yöneticisi tarafından Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada One M9 modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesi Avrupa, Türkiye ve Güney Afrika’da bulunan cihazlar için yayınlandığını açıkladı.

OTA ile dağıtımı yapılan güncelleme bugünden itibaren One M9 modelleri için dağıtılmaya başlandı. Ancak tüm cihazlara dağıtılması biraz zaman alabilir.

HTC 10 kullanıcılarının güncellemelerin durdurulmasında konusunda firmaya yönelttiği sorular sonrasında yaşanan sorunu tam olarak çözebilmek için dağıtımın kısa bir süre durdurulduğu açıklaması yapıldı. HTC 10 çin en kısa zamanda güncellemenin devam edeceği belirtildi.

 

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lg G6 Türk Telekom Mağazalarında

Türk Telekom müşterilerine Lg G6 99 TL'den başlayan fiyatlar ile 21 Nisan tarihinden itibaren tüm Türk Telekom mağazalarında. Detaylar haberimizde

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir