Htc One M10 Sızdırıldı!

  • 22 Şubat 2016
  • 1.767 kez görüntülendi.
Htc One M10 Sızdırıldı!

Dünya üzerindeki neredeyse bütün büyük şirketlerin boy göstermiş olduğu MWC 2016 fuarında HTC’nin yeni akıllı telefonlarına rastlamıştık. Fuar öncesinde yeni bir model olarak çıkarmasını beklediğimiz HTC One M10 fuarda tanıtılan ürünler arasında yer almadı. Htc One M10 yerine fuarda Tayvan’lı şirket HTC One X9 ve giriş orta seviye özelliklere sahip Desire 530, 630 ve 825 ile kullanıcılarının karşısına çıktı.

Samsung’un Galaxy serisine yeni bir model olarak çıkarmış olduğu Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge telefonlarına rakip olaarak LG tarafından piyasaya sunulan LG G5’e yakın özelliklerde bir ürün beklemiş olduğumuz HTC daha düşük özelliklerde ürünler ile kitlesinin karşısına çıktı. Bu duruma ise Htc tarafında yaşanan şok bir krizin neden olduğunu öğrenmemiz çok geç olmadı. Geçtiğimiz günlerde size Htc One M10 Sızdırıldı diye bir başka haber daha yapmıştık. O günden sonra ürün ile ilgili aklımızda her ne kadar bir fikir oluşsa da kesin bir şey yoktu. Şimdi ise yeni almış olduğumuz bilgilere göre Çin’den Sina Weibo isimli sosyal paylaşım sitesi Htc One M10’un arka tasarımı olduğu ürünü sızdırdı. Daha önce almış olduğumuz bilgilerdeki 12 Mp arka kameraya sahip olma imkanı ürünün çok yüksek duruyor. Telefonun arka kısmında ayrıca mikrofon gürültü engelleyici olduğu düşünülen bir delik ve anten bantları bulunuyor. Telefonun üst kısmında 3.5mm bir standart giriş olduğu görülüyor. Ürünün arka kısımına bakacak olursak yekpare bir yapıya sahip olabileceğini ve kasanın HTC One serisindeki tüm ürünlerde olduğu gibi metal olacağını söyleyebiliriz.

1456165996_alleged-back-side-of-the-htc-one-m10

HTC one M10 hakkında merak etmiş olduğunuz, Htc One M10 fiyatı ve tüm teknik özelliklerine çok yakında sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ