Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
HTC One E8 İçin Lollipop Türkiye’de Yayınlandı !
İçindekiler
0

HTC One E8 İçin Lollipop Türkiye’de Yayınlandı !

Yazar: Mert Büyük22 Nisan 2015

HTC One E8 , Htc’nin amiral gemilerinden birisi sayabileceğimiz bir model. Hatta M8’den daha iyi bir kamera modülüne sahipti ve sadece kasa olarak plastik bir kasaya sahipti. İşlemci , ses , ekran her şeyi nerdeyse aynıydı. HTC yinede bazı firmalara göre elini çabuk tuttu ve orta-üst segment modeline güncellemeyi verdi. Gelin bu güncellemenin detaylarına bir göz atın ..

e8-16_0

Güncelleme boyutumuz 596 Mb . Önceden ise 140 Mb’lık ek bir güncellemeyi yüklememiz gerekiyor yani yaklaşık 736 Mb’lık bir güncelleme var . Bununla birlikte 5.0 Lollipop’un Sense 6’yı birazcık değiştirdiğini görüyoruz tabiki iyi yönde. Bu güncellemeyle birlikte stabilite yönünden her şeye el atıldı zaten Sense arayüzünün bu bakımdan çok iyi olduğunu biliyoruz. Bildirim merkezinde yine bir değişim yaşandı.

Bu güncellemeye Ayarlar – Yazılım Güncelleme bölümünden bakabilirsiniz ve yükleyebilirsiniz. Bizi takipte kalın sevgili okurlarımız ! 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...