Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
HTC M9’un Tanıtım Videoları Sızdı !
İçindekiler
0

HTC M9’un Tanıtım Videoları Sızdı !

Yazar: Mert Büyük25 Şubat 2015

Htc M9 ve Samsung S6 , şuanda en çok beklediğimiz telefonlar. Gün geçtikçe ve 1 Mart MWC yaklaştıkça gitgide sızıntı sayısı artıyor. S6’nın sızıntıları çok az olsada Samsung’un kendi yayınladığı videolardan ipuçlarını değerlendirebiliyoruz. Fakat önemli olan noktaya gelelim ki Htc M9’un tanıtımında kullanılacak videolar sızdı. Yani %100 bu telefon lansmanda bize tanıtılacak. Gelin kendisine bir göz atın. 

https://www.youtube.com/watch?v=0GftDVT2uH4

Evet gördüğünüz üzere hem kamera konusunda, Sense arayüzünde ve genel olarak Htc M9’u tanıtıyor videolar. Upleaks’in de iki gün önce sızdırdığı bilgilere göre Altın- Gümüş, Gümüş ve Kurşun Grisi renkleri ile satışa sunulcağını açıklamıştı. Bu videolar da bu bilgileri kanıtlar nitelikte.

Açıkcası fikrimi belirtmem gerekirse tasarımlar çok güzel. Fakat biz Evleaks’in sızdırdığı belgelere göre hayal kurduğumuz için bu telefon özellikle hayal kırıklığı yaşattı diyebilirim. Çünkü ön tarafı M8’in aynısı ve şu siyah şerit Htc yazısının artık bir fazlalıktan ibaret olduğunu anlamalı HTC. ( Evleaksde çıkan görsel aşağıda ) 

m9-htc-710x454

Siz ne düşünüyorsunuz , M9’u beğendiniz mi ?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...