İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
HTC ,M9’daki Isınma Sorununu Çözebilir !
İçindekiler
0

HTC ,M9’daki Isınma Sorununu Çözebilir !

Yazar: Mert Büyük20 Mart 2015

Htc son çıkardığı amiral gemisi M9 ile beraber biraz hayal kırıklığına yol açmış ve Samsung’un yeni cihazları gölgesinde kalmıştı. Ayrıca bunun üstüne birde ısı probleminin bir görselle ortaya çıkması bu telefon hakkındaki soru işaretlerini fazlasıyla arttırmıştı.

image

 

Htc artık telefonunu satışa sunmasına çok az kaldı ve son düzenlemeleri yapıyor . Isı problemi üzerinde de çalışılıyor özellikle ve bunun yazılımsal anlamdaki düzenlemelerle düzelebileceği ifade ediliyor ayrıca araya bazı maddeler konarak da çözüm olabilir . Özellikle kamera uygulamasında ve oyunlarda diğer telefonlardan yaklaşık 10 derece daha fazla ısınan telefon yinede diğer telefonlardan daha performanslı çalıştığı söylenebilir .

Bu telefonu almayı düşünüyorsanız en iyisi yorumlarımızı takip edin ve ön incelemelere göz atın. Bizde M9 elimize ulaştığı an inceleyeceğiz . Bizi takip edin ! 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
100%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...