Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
HTC M9 Farklı Bir Tasarımla Sızdı !
İçindekiler
0

HTC M9 Farklı Bir Tasarımla Sızdı !

Yazar: Mert Büyük22 Şubat 2015

Evleaks sızıntılarıyla bambaşka HTC M9 görüntüleri sızdırılmıştı ve herkes tarafından büyük beğeni topladı . Benimde ilgimi özellikle evleaks tarafından sızdırılan model çekti çünkü yepyeni hatlara sahip ve mükemmel bir dizaynı var . Fakat Almanya’dan gelen bilgiler arka tasarımın aynı fakat ön tasarımda farklılıklar var özellikle de M8 tasarımına çok benziyor. 

htc-one-m9-cyberport-3-710x710

Özelliklerine sitemizdeki M9 haberinden bakabilirsiniz. Almanya tarafından gelen tasarımlar bu şekilde. Özelliklere yorumlara bakacak olursak bu tasarım M8 tasarımını çok andırıyor ve artık yeni bir şeyler bekleniyor. Özellikle evleaks tarafından sızdırılan belgelerle birlikte beklentiler bu kadar yüksekken HTC bu beklentileri boş çıkaracak bir adım atarsa hem kendisi zarara uğrar hem bundan Samsung S6 ve LG G4 faydalanır.

m9-htc-710x454

Son paylaştığımız görseldeki gibi gelirlerse mükemmel bir adım olucak HTC , özellikle orijinal M9 çok daha şık duruyor ve özellikle Htc yazısının olduğu siyah şeritte ısrar ederse çok fazla eleştiriye maruz kalıcak . 1 Mart Htc Lansmanını heyecanla bekliyoruz . Her bilgiyi adım adım aktaracağız bizi takip etmeye devam edin ! 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...