İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
HTC , Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Çıkarıyor
İçindekiler
0

HTC , Kulaklık Girişi Olmayan Telefon Çıkarıyor

Yazar: Mert Büyük23 Eylül 2016

Özellikle iPhone 7 çıkmadan önce sızıntılarla popüler olan, daha sonra Motorola’nın Moto Z telefonunda kullanması ve iPhone 7 serisinin 3.5mm jack olmadan gelmesi diğer firmalarında bu konu ile ilgili atak yapmasına neden oldu . Apple’dan sonra sıra HTC tarafına geliyor gibi. Detaylar haberimizde..

Apple iPhone 7 serisi ile başlayan bu popülerlik , sonrasında LeEco Le Pro 3 modelinde de bu kulaklık çıkışının olmaması ile beraber sıra HTC’nin Bolt adındaki operatör telefonuna geldi. Ses çıkışı artık m ile sağlanacak.

img_1679

ABD’li Sprint operatörüne özel olması beklenen HTC Bolt modeli, HTC 10 ile hemen hemen aynı fakat bazı noktalarda tasarımsal değişiklikler var. Özellikle 3.5mm jack kaldırılması ve çift Led flaşın kameranın üstüne koyulması dikkat çeken noktalar olarak göze çarpıyor.  Özellikleri HTC 10 ile tamamen aynı olması bekleniyor.

HTC , kulaklık girişi kalitesi bakımından en iyisini bizlere sunuyordu . Bence HTC adına gereksiz bir hamle olmuş , kullanıcılar HTC’nin ses kalitesinden gayet memnun kalıyordu, devam edeceği gibi duruyor fakat kullanıcılar bu kulaklık girişinin kaldırılmasından pek memnun olmamış gibi duruyor.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
100%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...