Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Htc Butterfly 3 Göründü !
İçindekiler
0

Htc Butterfly 3 Göründü !

Yazar: Mert Büyük24 Mart 2015

HTC Butterfly serisi One serisinden ayrı fakat Amiral gemisi seviyesine konumlandırabileceğimiz bir seri. Hem kalite hemde kullandığı işlemci bakımından gerçekten üst seviyede. Butterfly 2 ülkemize gelmemişti fakat gelseydi eğer birçok kişinin tercihi olabilirdi çünkü Desire serisi izlerini taşıyor biraz da. Bu telefon raporlarda görüntülendi ve özellikleri de az çok belirgin olmaya başladı .

HTC-J-Butterfly

Htc Butterfly 3 , 5.2 İnç Quad Hd (2K ) Ekran ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca M9 Plus’a benzer bir tasarıma sahip olabilir . 3 Gb Ram, Snapdragon 810 işlemcisine sahip olması beklenen telefon parmak izi okuyusuna sahip olmayacak . HTC şuanda Snapdragonun ısı sorunuyla uğraşıyor ve sorunu hallettiklerini 2 gün önceki haberimizde dile getirmiştik. Fakat bir sorun var bizim açımızdan eğer bu telefonu bekliyorsanız bir ihtimalle sahip olmak için daha çok uğraşmanız gerekecek çünkü ülke ülke belirlenecek ve sadece Uzakdoğu ülkelerinde satışa çıkabilir bu yüzden bizi takip edin, satışa çıkar çıkmaz size ileteceğiz.

Butterfly segmenti gerçekten en güzel telefonlara sahip segmentlerden biri. Ülkemizde görmekten tabiki makul bir fiyatla mutluluk duyacağız. İnşallah gelir diye umuyoruz ..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...