Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
HTC Amiral Gemi Serisini Değitiriyor !
İçindekiler
0

HTC Amiral Gemi Serisini Değitiriyor !

Yazar: Mert Büyük5 Haziran 2015

HTC, özellikle 5 yıl önce Android yeni yeni gelişirken Sensation serisiyle başarıdan başarıya koşuyor, Apple’ın domine ettiği Amerika’da bile en çok satılan telefon markası oluyordu. Bir süre sonra bişeyler oldu ve özgün telefonlar verememeye , yazılım alanında da sürekli aynı şeyler çıkmaya başladı. Tabi iPhone’da çok büyük bir ivme kazanmıştı onun da bir etkisi var.

htc-logo-1

 

Son çıkardığı Amiral gemisi M9 ile birlikte istediği satış rakamlarına ulaşamayan ve ayrıca yanında çıkardığı M9 Plus , M8S gibi modellerle de ilgi çekemeyen HTC bu işe yeni baştan başlamayı planlıyor artık. HTC One ile birlikte ivme kazanıp ,nedense sanki boşlayıp 3 yıldır pek de tasarım ve yazılım anlamında bişeyler katamaması sebebiyle Htc iyice gündemden düşmüştü. Hatta Teknosa gibi mağazalara gittiğimiz zaman S6 ve İphone 6 ‘nın mükemmel bir yerde konumlandırılıp, M9’un ücra köşelere konulduğunu da görebiliyoruz.

HTC yeni adımları ile birlikte başarıyı düzenli olarak getirebilecek mi? Türkiye fiyatlarına da el atmalarını öneriyoruz..

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...