Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
HTC 10 Bu Kez Tanıtım Videosuyla Görüldü!
İçindekiler
0

HTC 10 Bu Kez Tanıtım Videosuyla Görüldü!

Yazar: Utku Can Barut11 Nisan 2016

HTC’nin bu seneki amiral gemi olarak tabir edilen modeli HTC 10 bu kez , sızdırılan resmi tanıtım videosuyla karşımıza çıktı. Daha önceden sızdırılan görsellerden görülen yeni tasarım videoda ön planda tutulmuş.

HTC-10-02-144

Şimdiye karar gerek görsel sızıntılar , gerekse cihazın donanımı konusunda birçok sızıntıyla karşımıza çıkan HTC 10 , tanıtıma yalnızca bir gün kala resmi tanıtım videosuyla sızdırıldı. Video da metal kasasının tasarımına ağırlık verilen cihazda ayrıca parmak izi okuyucusu ve kapasitif tuşlardan kurtulmuş bir cihaz görülüyor. Hoparlör çıkışı konusunda iddialı olan HTC’nin cihazda tek bir hoparlör çıkışı bulundurması ise nasıl bir ses deneyimi yaşatacağı konusunda merak uyandırıyor. Kamera kısmında ise HTC , One M serisinde kullanmadığı lazer otofokus özelliğine bu cihazda yer vermiş.

Daha önceden sızdırılan görsellerde 4 renk seçeneği olacağı söylenirken video da yalnızca beyaz , altın ve siyah renk seçeneği olacağı görülüyor. Cihaz yarın New York , Londra ve Taipei’de düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Utku Can Barut

Bir yanıt bırakın...