Donanım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
HP Beats’den Sonra Bang&Olufsen’le Anlatı !
İçindekiler
0

HP Beats’den Sonra Bang&Olufsen’le Anlatı !

Yazar: Mert Büyük25 Mart 2015

Hp bildiğimiz üzere geçen yıl Apple tarafından satın alının Beats Audio ile bir işbirliği içindeydi . Fakat artık Apple’a bağlı olduğu için bazı konularda daha zorlayıcı olacağı nedeniyle başka firmalara yöneldi. Ve istediğinide buldu gibi. Danimarkalı Bang&Olufsen ile anlaştı.

bang_olufsen_slide_01

Anlaşmaya bakarsak eğer bundan sonraki Hp’nin dizüstüleri ve müzik sistemi taşıyan cihazlarında artık Beats yerine Bang&Olufsen imzası göreceğiz. Zaten kalitesini müzik alanında ispatlamış olan bir firma ve Hp’e de her anlamda çok katkısı bulunacaktır. BMW , Asus ve Vertu ile de sözleşmeleri bulunan Bang&Olufsen bu sayede yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hp marka bir bilgisayar almışsanız bu konuda şanslısınız diyebiliriz.

bang-olufsen-a9-1-2

HP bu sayede daha yüksek kaliteli ses donanımlarına sahip olacak. Tabi danimarkalı firmanın biraz fiyat konusunda pahalı diyebileceğimiz segmentte olması Hp ‘de fiyat artışlarını gündeme getirebilir. Bakalım HP bu hamlesiyle kullanıcıların aklını tamamen çelebilecek mi ?

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...