İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Google Yemek Siparii Gösterecek !
İçindekiler
0

Google Yemek Siparii Gösterecek !

Yazar: Mert Büyük8 Mayıs 2015

Geçtiğimiz günlerde Yemek Sepeti gibi yerli bir firmamız 589 Milyon Euro’ya yabancılara satılmıştı. Bunun üzerine e-yemek üzerinden haberler bu sefer Google cephesinden geliyor. 

shutterstock-37-1e336135104-original-web

Arama motoru üzerinden ara sıra güncellemeler yaparak rakiplerinin çok çok ötesine geçmeyi hedefleyen Google, geçtiğimiz günlerde Tweetleri yayınlama gibi bir karar alarak kullanıcılarına karşı daha sosyal olduğunu göstermişti. Bu sefer ise yemek siparişi üzerine kollar sıvandı. Mantık ise şu ki kullanıcıların yemek siparişi vermek için yaptığı aramaları yönlendirmek üzerine çalışıyor. Sipariş vereceği restoranı aratan kullanıcı artık “Sipariş ver” butonunu görebilecek.

Eğer mağaza çevrim içi yemek siparişi sitelerine kayıtlıysa bu sitelere yönlendirme yapılarak kullanıcılara kolaylık sağlanmış oluyor. Kısacası Google, her sektörde kullanıcılarına yol göstermeyi ihmal etmiyor. 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...