Google Trips Uygulaması Yardımınıza Yetişiyor


Size yabancı yerlere gittiğiniz zaman ulaşım, yiyecek, içecek, giyecek veya o güne ait planlamalar yaparak size öneriler sunan seyahat uygulaması Google Trips Android ve iOS platformlarda kullanıma sunuldu.

Birkaç ay öncesinde Google’ın günlük şehir yaşantınızda yaptığınız işleri belli bir düzene sokarak bir planlama sistemi oluşturmaya yardımcı olacağı şehir rehberi ve seyahat uygulaması olan Google Trips uygulaması Android ve iOS işletim sistemlerinde yayınlandı.

Google Trips Ne İşe Yarıyor?

day-plans-google-trips

Girdiğiniz bölgeye göre, o bölge üzerindeki tüm fırsatlar ve imkanlar hakkında sizleri bilgilendiren bir seyahat uygulaması. Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de ücretsiz bir şekilde edinilmesi. Google Trips kapsamında 200 şehir olduğu açıklanıyor ve yapılacak olan güncellemeler dahilinde yeni şehirlerin eklenmeyeceği düşünülüyor.

Google Trips’i kullanarak kalmak istediğiniz oteli aramak için, uçak bileti sorgulamak için, yemek yenilecek yerleri aramak için, araç kiralamak için kullanabileceğiniz imkanlar bulunuyor. Tek bir uygulama sayesinde birden işi aynı anda halletmek adına oldukça kullanışlı ve güzel bir uygulama.

Çevrimdışı Kullanım Desteği!

google trips 2

Google Trips’i dilediğiniz zaman internet paketinizin olmadığı zaman ya da internet erişimine sahip olmadığınız durumlarda çevrimdışı özelliği ile kullanabilirsiniz. Bu bakımdan kullanıcıların anlık bilgi alma dışında pek çok ihtiyacını da internet bağlantısı olmadan giderebilmesi mümkün hale geliyor.

Berkay Eke / Technosfer

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nokia 3310 tanıtıldıktan sonra satışa çıkmaya hazırlanıyor

Efsanevi telefon Nokia 3310 mobil cihaz dünyasına geri dönüyor. Satışa çıkmasına az bir süre kala cihazın hem fiyatı hem resmi satış zamanı belli oldu. İşte yeni model hakkında detaylar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir