İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Google Timefulu Satın Aldı
İçindekiler
0

Google Timefulu Satın Aldı

Yazar: bozdemir5 Mayıs 2015

Google, elindeki mevcut servislerini geliştirmek için elinden geleni yapıyor. Bunun için Google şirketi akıllı takvim uygulaması Timeful’u satın aldı. Timeful iOS platformunun en popüler uygulamasıdır. Timeful akıllı takvim uygulaması kendine has olan özel algoritması sayesinde kendisini geliştiriyor. Kullanıcıların aldığı notları veya ertelediği işlerini boş zamanlarında kullanıcılarına hatırlatan bu uygulama gerçekten de kullanışlı olduğunun sinyallerini veriyor.

Timeful

Timeful uygulaması Google şirketinin kendi uygulamalarından Inbox ve Takvim ile entegre bir şekilde çalışacak. Satın alınan Timeful uygulaması iOS platformunda kullanılmaya devam edecek. Uygulamanın geliştiricileri bundan sonra önceliği Google verecekler.

Google Gmail sorumlusu olan Alex Gawley‘in yaptığı açıklamadaki konuşmasın da Timeful’u uygulamasını ve geliştiricilerini övdüğünü söyleyebiliriz. Alex Gawley‘in yaptığı açıklama ” Timeful ekibi, takvim planlamalarınızı, alışkanlıklarınızı ve ihtiyaçlarınızı anlayarak, hayatınızı ve vaktinizi organize etmenize yardımcı olan, son derece etkileyici bir sistem geliştirmiş durumdalar. Inbox ve Calendar gibi platformlara entegre etmeyi heyecanla bekliyoruz.”

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
bozdemir
Ben 19 yaşındayım ve bilgisayar programcılığında okuyan teknolojiye düşkün biriyim.

Bir yanıt bırakın...