Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Google Play Filmler Türkiye’de Kullanıma Açıldı!
İçindekiler
1

Google Play Filmler Türkiye’de Kullanıma Açıldı!

Yazar: Furkan YURDAKUL31 Mart 2016

Google Play Filmler, ülkemizde kullanıma başladı. Google sadece bir kaç ülkede aktif ettiği bu uygulamanın, ülkemize de gelmesi bizleri de mutlu etti. Özellikle Google Play’i oyun indirme mağazası olarak görüyoruz fakat Google Play‘in bir çok farklı uygulaması mevcut bunlardan bazıları; Kitaplar,Müzikler, Filmler gibi bir çok bölüm bulunuyor. Tabii kide Uygulamalar kısmını da unutmamak lazım.

Google Play Filmler’de istediğiniz filmi ister kiralayabilir isterseniz de satın alabilirsiniz. Kiralama işi genellikle SD filmler 3.99TL, HD filmler ise 4.99 TL’ye film kiralayabiliyoruz. Satın alma kısmında ise SD filmler 16.99TL, HD filmler ise 18.99 TL fiyatı ile satın alabiliyoruz. Tabii kide her filmin fiyatı bu şekilde değil popülerliğe göre bu fiyatlar değişmektedir.

Cihazınıza Google Play Filmleri indirmek için tıklayın.

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...
  • Erdem
    7 Mayıs 2016 at 15:25

    Parası olana güzel bir şey. Ancak interneti ulan bir insan açar googleyi istediği filmi istediği siteden ücretsizce izler. Bizim ülkemizde böyle birşeye pek para harcanırmı bilemem doğrusu.

Bir yanıt bırakın...