İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Google Chrome Güncelleme Alacak!
İçindekiler
0

Google Chrome Güncelleme Alacak!

Yazar: Eren Cem GELBAL17 Ekim 2015

Google’ın Chrome tarayıcısı dünya üzerinde en çok kullanılan Web tarayıcısı durumunda ve bir çok insan tarafından kullanılıyor. Google Chrome güncelleme alacak haberleri bir çok yabancı medya sitesinde yayınlandı ancak net bir açıklama geçtiğimiz saatlere kadar Google tarafından gelmemişti. Google tarafından yapılacak olan yeni güncelleme ile birlikte Windows, Linux ve Mac işletim sistemlerinde uyarı merkezi kalkacak. Ancak bu işletim sistemleri dışında kalan Chrome OS üzerinde uyarı merkezi çalışmaya devam edecek. Uyarı merkezini günlük hayatınızda kullanıyor musunuz bilmiyoruz ancak bizlerin çok fazla kullandığı söylenemez.

Google Chrome Güncelleme

Google Chrome Güncelleme

Uyarı merkezine daha önce hiç ulaşamadıysanız; görev çubuğunun en sağındaki zil simgesine basarak açabileceğinizi ve tüm Google’a ait sistemleri tek bir ekran üzerinden görebileceğinizi söyleyelim.

Peki Google bu kadar mucize bir sistem geliştirdi ve sundu neden kaldırıyor şimdi diye soracak olacaksanız bunun birden fazla nedenin olmasının yanında en önemli nedeni kimse tarafından böyle bir özellik olduğu bilinmemesini gösterilebilir. Google yetkilileri bu özelliği çok fazla kullanıcıya erişemediği için kaldırıldığını her ne kadar söylemese de bunun başka bir nedeni olabileceğini düşünmüyoruz.

Teknoloji haberleri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemiz Technosfer.com’u takip etmeyi unutmayın. 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Eren Cem GELBAL
Bilişim.

Bir yanıt bırakın...