Geekbench 4 Yayınlandı !


Dünyanın en popüler test programlarından biri olan Geekbench için beklenen yeni versiyon sonunda kullanıcılarla buluştu. Bu versiyon yeni ve farklı birçok özellik getiriyor. Detaylar haberimizde..

Geekbench büyük ilgi gören bir sentetik program. Bu programın 4. Versiyonu bugün çıktı . Bu versiyondaki en büyük yenilik birbirinden bağımsız olan testlerin programdan çıkarılması. Eski versiyon bu verileri aklında tutabiliyordu fakat artık hız konusunda sorun kalmayan telefonlar çıktığı için bu verilerin saklanmasına da gerek kalmadı tabi.

IMG_1599

SQLite kayıtlarında düzenleme, ayrıştırma yapılabiliyor artık. LLVM dosyaları işlenebiliyor, PDF dosyalarının ise renderlarını alma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Yeni versiyonla beraber ayrıca GPU hesaplaması özelliği geldi ve RAW dosyaları da düzenlenebiliyor.

Geekbench 4, peki hangi yazılımlar için yayınlanmış durumda ? 

Windows, macOS, Linux, iOS ve Android için yayınlandı. Mobil platformlar için bedava durumda fakat diğerlerini kullanmak için ücret ödemeniz gerekiyor.

MERT BÜYÜK / TECHNOSFER

YAZAR: Mert Büyük

Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyorum . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyorum . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyorum. Bu yüzden mobil teknoloji kategorisinde içerikler üretmeye özen gösteriyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG G4 ve V10’a Android 7.0 Ne Zaman Gelecek?

Güncelleme konusu Android cihaz sahipleri için her zaman bir sorun olmuştur. Google’ın desteğini verdiği cihazlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir