Şimdi Okuyorsunuz
Geekbench 4 Yayınlandı !
İçindekiler
0

Geekbench 4 Yayınlandı !

Yazar: Mert Büyük31 Ağustos 2016

Dünyanın en popüler test programlarından biri olan Geekbench için beklenen yeni versiyon sonunda kullanıcılarla buluştu. Bu versiyon yeni ve farklı birçok özellik getiriyor. Detaylar haberimizde..

Geekbench büyük ilgi gören bir sentetik program. Bu programın 4. Versiyonu bugün çıktı . Bu versiyondaki en büyük yenilik birbirinden bağımsız olan testlerin programdan çıkarılması. Eski versiyon bu verileri aklında tutabiliyordu fakat artık hız konusunda sorun kalmayan telefonlar çıktığı için bu verilerin saklanmasına da gerek kalmadı tabi.

IMG_1599

SQLite kayıtlarında düzenleme, ayrıştırma yapılabiliyor artık. LLVM dosyaları işlenebiliyor, PDF dosyalarının ise renderlarını alma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Yeni versiyonla beraber ayrıca GPU hesaplaması özelliği geldi ve RAW dosyaları da düzenlenebiliyor.

Geekbench 4, peki hangi yazılımlar için yayınlanmış durumda ? 

Windows, macOS, Linux, iOS ve Android için yayınlandı. Mobil platformlar için bedava durumda fakat diğerlerini kullanmak için ücret ödemeniz gerekiyor.

MERT BÜYÜK / TECHNOSFER

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...