Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
GameX’te Netmarble İmzası
İçindekiler
0

GameX’te Netmarble İmzası

Yazar: Furkan YURDAKUL17 Aralık 2015

Netmarble’ın alanında ziyaretçilerle buluşan Marvel karakterlerinin cosplayerları da GameX 2015’in ilgi odağı oldu. Aynı zamanda fuarda Netmarble’ın oyunlarında kullanılmak üzere binlerce hediye kuponu dağıtıldı.

Mobil oyun dünyasının en başarılı aktörlerinden Netmarble, Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleşen GameX Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı’nda katılımcıların ilgi odağı oldu. Fuar kapsamında düzenlenen ve oyun severlerin online olarak oylamaya katıldıkları Oyun Ödülleri’nde Netmarble, 3 dalda ödüle layık görüldü. Wolfteam ile En İyi FPS, Goley ile En İyi Free To Play ödülünü alan Netmarble, En İyi Mobil Oyun Yayıncısı ödülünün de sahibi oldu.

Açılış töreninde konuşan Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek, GameX’e olan yoğun ilgiden dolayı mutluluğunu dile getirdi. Türkiye’de 30 milyondan fazla PC, mobil ve konsol oyuncusu olduğunu belirten Özistek, GameX 2015’te yer alan farklı firmaların oyun sektörü için önemini vurguladı.

Oyun severler, Netmarble’ın alanında Paramanya, Seven Knights, Blade Waltz ve Marvel Future Fight oyunlarını, eğitmenler eşliğinde deneyimlerken, arkadaşlarıyla Hounds oynayarak keyifli vakit geçirdi. Netmarble standını ziyaret eden tüm ziyaretçilere Netmarble’ın oyunlarında kullanılmaya hazır hediye kuponları dağıtılırken, Marvel Future Fight, Paramanya ve Rush N Krush en çok oynanan mobil oyunlar oldu.

Netmarble’ın standındaki Iron Man, Winter Soldier, Gamora ve Captain America gibi Marvel dünyasının sevilen karakterlerinin cosplayerları ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Karakterlerle fotoğraf çektirme yarışına giren ziyaretçiler, Netmarble standında Marvel Future Fight’ı oynama ve yetkililerle görüşme şansı buldu.

20 Aralık’a kadar sürecek GameX 2015’te ziyaretçilerle buluşacak olan Netmarble, B -22 standında hazırladığı yeni sürprizlerle oyun severleri ağırlamaya devam edecek.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...