Game ofThrones 7. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı


Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünya ülkeleri televizyon ve internette en çok izlenme oranlarına ulaşan Game of Thrones dizisini merakla bekliyor. Game of Thrones’un merakla beklenen 7. sezon tanıtım filmi yayınlandı.

Muhteşem bir 6. sezon geçiren dizi muhteşem bir sezon finali yaparak yine insanları meraka sürükledi. 7. sezonun çıkması merakla bekleyen izleyiciler ilk çıkan tanıtım filmi ile yeni sezonla ilgili bilgilere erişebilirler.

Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda dizinin final yapacağı haberleri yayılmıştı. Hatta 7. ve 8. sezonlarda dizinin normal bölüm sayısından daha az bölüm yayınlanacağı da söylenmişti. Bu sebeple girilen son düzlükte artık bir çok gizemin ve beklenen geleceğin ne olacağı hakkında kısa ip uçları bu sezon da verilecek gibi duruyor.

game of thrones

HBO’nun resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda kısa tanıtım videosu yer almakta. Bu tanıtım videosuna yakın gelecekte bu sezonu anlatacak bir uzun fragmanın da habercisi olarak bakabiliriz.

Ufak bir hatırlatma daha..

Game of Thrones 16 Temmuz’da başlıyor.

YAZAR: Berkay Eke

Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan birisiyim. Genel teknoloji konusunda sizler için bir çok içerik üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S8 İçin Ücretsiz Oyunlar Geliyor

Samsung Galaxy S8 için muhteşem bir haber geldi. Bu modele sahip olan herkes ücretsiz olarak oyun oynama fırsatına sahip olabilecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir