Galaxy S8 Plus Bataryası Görüntülendi!


Tanıtımına kısa bir süre kala Galaxy S8 hakkında bilinmeyen özellikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Galaxy Note 7’den ağır darbe alan Samsung’un üzerinde titizlikle çalıştığı Galaxy S8 Plus bataryasının görüntüsü sızdırıldı. Peki üzerinde yoğun çalışılan bataryanın kapasitesi ne kadar olacak?

Note 7’den canı yanan Samsung, bilindiği üzere Galaxy S8 cihazları için yoğun çaba sarfediyordu. Samsung’un, özellikle batarya konusunda yoğun çalıştığı ve birden çok firmayla görüştüğü biliniyor. Bu kez o firmalardan birinin ürettiği bir bataryanın görüntüsü sızdırıldı. Bataryanın üzerinde kapasitesinin ve hangi cihaza ait olduğu da görülüyor.

Görselde yer ala bilgilerde bataryanın Galaxy S8 Plus cihazına ait olduğu görülüyor. Ayrıca bu batarya 3500 mAh kapasiteye sahip. Bu değer daha öncesinde edinilen bilgilerle hemen hemen aynı değere sahip.

Tanıtım tarihine kadar daha başka birçok sızıntı ile karşılaşabiliriz. Yeni bilgi geldikçe sizlere haber vermeye devam edeceğiz.

YAZAR: Utku Can Barut

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde okuyorum. Diş ve teknoloji arasında oluşan bağlantıdan dolayı artık benim bildiklerimi herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Elimden geldiğince size yeni teknolojiler hakkında haberler üretmeye çalışıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyunseverler Hüzünlü, Steam’e Vergi Geliyor !

Oyunseverlerin vazgeçilmez adresi olan Steam, uygun fiyatlarıyla herkesi kendine çekmeye devam ediyor fakat bu durum …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir