Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor
İçindekiler
0

Galaxy Note 7 Android 7.0 Güncellemesi Geliyor

Yazar: Berkay Eke13 Ağustos 2016

Samsung’un önümüzdeki günlerde piyasaya süreceği yeni amiral gemisi için Galaxy Note 7 Android 7.0 güncellemesi ne zaman yapılacağı belirlendi.

Ülkemizde Ağustos ayı içerisinde satışa sunulacak olan Galaxy Note 7 modeli kutusundan Android 6.0.1 Marshmallow sürümü ile çıkacak. Ürünün çıkış tarihinden önce Android Nougat sürümü ile çıkacağı söylentileri çıksa da doğruluğa kavuşmadı. Ancak yeni nesil TouchWiz kullanan Galaxy Note 7 modeli Android güncellemesini almak çok fazla beklemeyecek.

Samsung Mobile firmasının en yetkili kişilerinden olan Koh Dong-jin yapılacak olan Android 7.0 Nougat güncellemesinin iki üç ay içerisinde gerçekleşeceğini belirtti. Bu açıklama dahilinde ekim ya da en geç kasım ayı içerisinde Galaxy Note 7 Android Nougat sürümüne kavuşmuş olacak.

Galaxy Note 7 Andorid 7.0’a Ne Zaman Kavuşacak?

Yeni Android sürümünün önümüzdeki iki üç aylık zaman içersinde beta sürümünü sağlıklı bir biçimde test etmeyi amaçlayan Samsung, yeni amiral gemisinde hedefini kullanıcı deneyimini arttırmaya yönelik kuruyor.

Galaxy Note 7’den sonra Galaxy S7 modelinin Android 7.0 güncellemesini alması planlanıyor.

Andorid 7.0 sürümüyle ilk olarak çıkış yapacak telefon ise LG’nin ürettiği 6 Eylül tarihinde tanıtılacak olan LG V20 modeli olması bekleniyor.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...