Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Samsung Galaxy J7 için Android 6.0.1 Çıktı!
İçindekiler
3

Samsung Galaxy J7 için Android 6.0.1 Çıktı!

Yazar: Furkan YURDAKUL21 Haziran 2016

Samsung’un yeni akıllı cihazlarına Android Marshmallow güncellemesi vermeye devam ediyor, Galaxy J7 için Android 6.0.1 güncellemesi yayınlandı. Şuanlık sadece Rusya’da verilen güncelleme çok yakında diğer ülkelerde de başlayacağının habercisi.

Şuanlık ülkemize ne zaman geleceğini bilmiyor olsak ta en kısa zamanda ota üzerinden ülkemize de gönderileceğini düşünüyoruz.

Ota üzerinden gelmesi uzun zaman alacağını düşünen takipçilerimiz için; Odin üzerinden yükleyebilecekleri için güncellemeyi sizlere sunmak isteriz. Güncellemeyi indirmek için tıklayın.

Kaynak: technosfer.com – Furkan YURDAKUL

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
50%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
50%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...
 • ceren
  25 Eylül 2016 at 21:46

  Kaç ay gecti ama hala benim telefonuma güncelleneme gelmedi! Yardım edin lütfen..

 • Esra
  17 Kasım 2016 at 00:03

  Benim telefonumda herhangi bir sorun yoktu. Yeni sürümü yükledikten sonra ekran mesela mesaj yaziyorum klavyeyeyi bir anda asagiya indiriyor fotograf cekicem odakliyorum bi anda görüntü gidiyor siyahlik geliyor. Fabrika ayarlarina geri döndurdum ama olmadi simdide donmaya basladi yavasl calisiyor. Yeni surum yuklenmeden once hic boyle bi sıkıntım yoktu ne yapabilirim ?

 • Zehra
  10 Aralık 2016 at 20:58

  Telefonu aldığıma 7 ay oldu. Şarjına cok dıkkat ettiğim halde %50ye düşünce kapanıyor. Neden?

Bir yanıt bırakın...