Oyun Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Flappy Bird Yeniden Sahalarda
İçindekiler
0

Flappy Bird Yeniden Sahalarda

Yazar: Berkay Eke7 Temmuz 2015

Bundan tam iki yıl önce Android ve iOS platformu için çıkan mobil oyun Flappy Bird dünya çapında büyük yankı uyandırmıştı ve çıktığı günden itibaren 4-5 ay içerisinde mobil platformunun en fazla oynanan oyunlarından biri olmuştu.

Flappy Bird uygulama mağazasından kaldırılmıştı fakat geri dönüşü güzel oldu. Kendini geliştirdi ve 3 boyutlu oynanabilen versiyonu Cardboard Flappy olarak Android platformunda indirilmeye sunuldu.

İki yıl önce mobil oyunlar arasında en zor olanlar listesinin başına geçen, arkadaş çevreleri arasında uzunca zamanlar çalan ve uygulama mağazalarında milyonlarca indirme sayısına ulaşan Flappy Bird’ün 3 boyutlu versiyonu Cardboard Flappy, Google Play Store’da indirmeye sunuldu. Oyunu 3 boyutlu olarak oynayabilmeniz için gerekli olan Android tabanlı bir telefon. Şimdilik iOS sürümü ne zaman gelecek belli değil. Ancak bu süreç pek uzun olacak gibi durmuyor.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Berkay Eke
Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği, yazılım konusunda kendisini geliştiren, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeye çalışan kişi

Bir yanıt bırakın...