İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Facebook – Whatsapp Entegrasyonu Balıyor !
İçindekiler
0

Facebook – Whatsapp Entegrasyonu Balıyor !

Yazar: Mert Büyük6 Nisan 2015

Geçen yıl Facebook , 19 Milyar Dolara Whatsapp’ı kendi bünyesine katmıştı. Whatsapp bundan sonra daha da ivmelendi ve yepyeni özellikler gelmeye devam ediyor. Artık Facebook , Whatsapp’la kendi arasında bir köprü oluşturacak adım atmaya hazırlanıyor.

Facebook-Whatsapp-button-710x591

Yeni gelecek özelliklerden biri durumumuzu paylaştığımız anda artık Facebookta’da bu erişim açılacak ve Whatsapp’tan değilde sanki Facebook’tan gönderilmiş gibi gözükecek. Ne zaman sürede bu entegrasyonun olacağı bilinmiyor fakat Whatsapp’ın Ceo’su hala bağımsız iki ayrı platform gözüyle bakıyor olaya ve yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Şuan Amerika’da Whatsapp’tan paylaştığımız bişey Facebook’ta da alternatiflere bağlı olarak paylaşılabiliyor. Bu özellik yakında ülkemize gelecek.

Facebook ve Whatsapp iyice iç içe geçecek gibi görünüyor. Whatsapp yükseliş ivmesine bakalım ne kadar süre devam edecek ..

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...