Mobil Haberler
Şimdi Okuyorsunuz
Facebook Messenger’dan Oyun Müjdesi
İçindekiler
0

Facebook Messenger’dan Oyun Müjdesi

Yazar: Onur Demirlendi10 Haziran 2015

Facebook , yine bir güncelleme ile karşımıza çıktı.Messenger platforuna gelen bu güncelleme bu sefer biraz değişik gibi gözüküyor.Detaylar haberimizde.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım ve mesajlaşma platformu Facebook , mesajlaşma servisi Facebook Messenger’a yeni bir hizmet ekledi.Uygulamaya oyun yapmak için kolları sıvayan ekip , ilk oyunu Doodle Draw‘ı yayınladı.

Alışageldiğimiz güncellemelerin dışında gelen bu yeni özellik beraberinde daha değişik şeylerin de geleceğinin bir nevi habercisi de oldu diyebiliriz.Nedir bu Doodle Draw ? Hep beraber öğrenelim.

Bu yeni Messenger oyunu çizim mantığı üzerine tasarlanmış.Oyunda sizden bir nesne çizmeniz isteniyor ve bunu en iyi şekilde tasarlamak ta yine size düşüyor.Bu çizim bittikten sonra çizdiğiniz resmi arkadaşınıza gönderebiliyorsunuz.Yolladığınız resimden yola çıkarak arkadaşınız çeşitli tahminler yürüterek nesnenin ne olduğunu bulmaya çalışıyor.

doodle-draw-android

Bu yeni oyunu Google Play Store’dan  indirmek için bu bağlantıyı , App Store’dan indirmek için ise bu bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...