İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Facebook Messenger Oyun Servisi
İçindekiler
0

Facebook Messenger Oyun Servisi

Yazar: Furkan YURDAKUL20 Haziran 2016

Sosyal medya platformlarından olan Facebook mesajlaşma servisi Facebook Messenger için yeni bir özellik daha getirdi. Artık kullanıcılar konuşma esnasında oyun oynayabilecek.

Facebook, her geçen gün mesajlaşma servisi için yepyeni özelliklerle kullanıcı karşısına çıkıyor. Son zamanlarda konuşmayı daha aktif ve eğlenceli hale getirebilmek için çeşitli mini oyunları oynatmak için bazı düzenlemeler yaptı. Önceden bir satranç oyunu ve basketbol oynamaya izin veriyorken şimdi ise top sektirme oyunu ile karşımıza çıkıyor. Bu sıralar düzenlenen bir futbol turnuvası da varken böyle anlamlı bir güncellemenin gelmesi de kullanıcılar için çekici bir durum olmalı.

Yeni düzenleme sayesinde konuşma esnasında karşınızdaki kişiyle futbol oynayabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

İşte cevabı..

Facebook Messenger'a yeni oyun: KeepyUp

Facebook Messenger üzerinden oynanan futbol oyunun adı KeepyUp.

Konuştuğunuz bir arkadaşınızla canınız sıkıldığı anda konuşmaya daha eğlenceli hâle getirmek artık daha kolay. Arkadaşınıza bir futbol topu emojisi göndermeniz oyun oynama isteği için yeterli bir koşul. Bu emojiyi gönderdikten sonra topa tıkladığınızda hemen arkadaşınızla bu futbol oyununu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyun topun üstüne tıklayarak topu sektirmekten ibaret olsa da konuşmaya biraz eğlence katacak gibi gözüküyor.

Oyunda topu düşürmeden en çok top sektirme skoru elde eden kişi oyunu kazanıyor. Ama bu eğlenceden çok kişi için hırsa dönüşmemeli.

Berkay Eke / Technosfer

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Furkan YURDAKUL
Bilgisayar ile haşır neşir olmaktan mutlu olan ve hayatının büyük bir bölümünü bilgisayar üzerinde geçiren bir şahsiyet...

Bir yanıt bırakın...