İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Facebook Messenger Daha da Büyüyor
İçindekiler
0

Facebook Messenger Daha da Büyüyor

Yazar: Onur Demirlendi21 Mart 2015

Facebook‘un mobil mesajlaşma platformlarına rakip olarak geliştirmiş olduğu Messenger uygulaması , istenilen performansı bir türlü sergileyemedi.

Diğer uygulamaların sunduğu çeşitli özellikleri bünyesinde barındırmayan Messenger, insanları uygulamadan uzaklaştırarak farklı platformlara yönelmesine neden oldu.Facebook’un ,Messenger platformunu daha da büyüteceği söylentiler arasında yer alıyor.

Söylentilere göre Facebook , Messenger platformunu geliştirmek ve özellik sayısını arttırmak için düğmeye bastı.Üçüncü sahış veya toplulukların içeriklerini ve çeşitli bilgilerini Messenger’da sunması gündemde.

rekor

WeChat,Line,Viber gibi çeşitli mobil mesajlaşma uygulamalarının bünyesinde barındırdığı ünlü grup ve kişi sayfa özelliği , oldukça büyük ilgi görüyor.Bu durumun farkında olan , Messenger için de bu gibi özellikleri sistem veritabanına getireceği söyleniyor.

Facebook Messenger uygulamasına gelecek bu güncelleme hakkında detaylı bilginin önümüzdeki günlerde paylaşılacağı gelen bilgiler arasında.

 

 

 

 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Onur Demirlendi

Bir yanıt bırakın...