Yazılım Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Facebook Messenger Bağımsızlaıyor !
İçindekiler
0

Facebook Messenger Bağımsızlaıyor !

Yazar: Mert Büyük21 Mart 2015

Facebook Messenger herhalde bilmeyenimiz yoktur. Bu messenger doğal olarak facebook hesabımızla bağlantılı ve ordaki kişilerle de konuşma imkanı tanıyor bizi. Fakat Facebook’tan sanırım Whatsapp’a karşı büyük rakip geliyor . 

facebook-messenger-update

 

İlk çıktığı dönemde facebooktan sohbet edebilmek için mobil aygıtlara bu uygulamanın indirilmesi zorunluydu ve birçok kesimden tepki çekiyordu. Fakat sonradan bir alternatif haline bırakıldı ve nerdeyse facebook kullanıcılarının yarısı tarafından bu messenger kullanılıyor. Mark Zuckerberg’in yatırım amaçlı platformlar oluşturma niyetini biliyoruz ve bugünlerde bir haber etrafta dolaşıyor. Whatsapp gibi bir platform yaratmak amacıyla Messenger bağımsızlaşıyor ve Facebook bağı artık kalmayacak.

Ayrıca son gelen güncellemeyle stickerlarda güncellendi ve bağımsızlık olarak geliştirilmeye devam ediliyor. Yakın zamanda bağımsız bir Messenger uygulaması görürseniz şaşırmayın ! 

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...