İnternet Haberleri
Şimdi Okuyorsunuz
Facebook Kullanıcılarına Bir Sürpriz Daha Yaptı !
İçindekiler
0

Facebook Kullanıcılarına Bir Sürpriz Daha Yaptı !

Yazar: Mert Büyük8 Nisan 2016

Facebook , güncellemelerine tüm hızıyla devam ediyor ve sosyal medyayı etkisi altına iyice sürüklüyor. Bu sefer Facebook, kullanıcılarına artık yeni bir bilgi paylaşımı daha yapacak .

Facebook-artik-kullanicilara-hava-durumunu-da-bildirecek83741_0

Facebook , artık gün içindeki hava durumu hakkında bizi bilgi sahibi yapacak. Bu özellik İngiltere’de iOS ve Android cihazlarına geldi bile. Hangi bölgelerde tam olarak bu özelliğin uygulanacağı bilinmiyor fakat Facebook’un yoğun olarak kullanıldığı ülkelerde bizde yer aldığımız için bu özellik büyük ihtimalle Türkiye’ye de gelecek.

Bu özellik üstteki görselde görüldüğü üzere kart şeklinde yayınlanmış ve gün içindeki saat saat derece durumlarını bize güvenilir kaynaklardan büyük ihtimalle ülkenin meteoroloji servisinden alarak yayınlıyor. Bu kullanıcılar için güzel bir haber . Hatta hava durumuna tıklayınca ikinci link açılarak İngiltere’de weather.com adlı siteye yönlendiriyor. Bu yöntemle birlikte gün içinde ne giyinmesine zor karar verenler ve hava durumunu merak edenler için çok faydalı bir özellik olmuş.

Tepkiniz nedir?
Hoşlaştım
0%
Doktor Bu Ne?
0%
Eh İşte
0%
Hadi Canım?
0%
Şimdi Kızdım!
0%
Üzdünüz Be
0%
Yazar Hakkında
Mert Büyük
Kocaeli Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümü okuyor . Teknoloji'nin kendi hayat tarzı olduğunu düşünüyor . Apple ürünlerine karşı daha fazla ilgi duyuyor

Bir yanıt bırakın...