Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘youtube canlı yayın’
En Son
 
Devamı
25 Haziran 2016

YouTube Canlı Yayın Özelliği

En popüler video paylaşım ve izlenme platformu olan YouTube bilgisayar ortamında desteklediği YouTube canlı yayın özelliğini mobil platforma taşıyor.

İlk canlı yayın özelliğini getiren platformlardan biri olan YouTube bu özelliğini sadece web servisi üzerinden kullanıma sunuyordu. Canlı yayınların tutmasından sonra bu özelliği mobil platforma da taşımaya karar veren YouTube bir diğer canlı yayın uygulaması olan Periscope’a rakip olacak gibi duruyor.

YouTube blog sayfasında yapılan duyuruya göre çok yakın bir süreçte canlı yayın özelliği mpbil platformlara taşınmış olacak. Yapılan duyuru ile birlikte çıkan bir söylenti de Google YouTube canlı yayın özelliğini ilk [...]

9
 
Devamı
13 Haziran 2015

Youtube , Twitch’e Rakip Oluyor

Google‘ın geçtiğimiz yıllarda bünyesine katarak geliştirdiği online video izleme ve yükleme platformu Youtube , yeni bir hizmet için kolları sıvadı.Detaylar haberimizde.

Youtube  , yeni bir hizmet sunmak için düğmeye bastı.Oyun tutkunları için geliştirilen bu yenilik çoğumuzun yakından tanıdığı Twitch‘e zorlu bir rakip olacak gibi gözüküyor.Youtube Gaming , Twitch’in verdiği tüm özellikleri kullanıcılarına tanıyacak.Yenilikleri yakından takip etmek için  bu bağlantıya tıklayarak sisteme kaydınızı yapabilirsiniz.

Google , servisi yaz aylarında hayata geçirmeyi planlıyor,Şu an yapım aşamasında olan bu canlı yayın kanal projesi , büyük ses [...]

5
 
Devamı
21 Mayıs 2015

Youtube’a Yeni Bir Özellik Geldi !

Youtube ve Google tarafı bu aralar çok sayıda inovasyon ve yeni şeyler yaparak hem popülerliğini arttırıyor hem de kullanıcıları sevindiriyor. Google’ın arama bakımından tweetleri, yemek siparişlerini görebildiğimizin haberlerini yapmıştık. Youtube’dan da yenilik atağı geldi.

Youtube’a geçtiğimiz ay 1080P videolarda 60fps hızında videolar ekleme özelliği eklenmişti. Bu tarafta bir eksiklik vardı çünkü canlı yayınlarda böyle bir imkan yoktu. Youtube buraya bir el atarak bu işide bitirmiş oldu ve canlı olarak da 60fps desteğine sahibiz artık. Youtube’un Spotify gibi bir mobil uygulama üzerinde çalıştığını da söylemeliyiz.

1
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri