Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘yenilik’
En Son
 
Devamı
31 Temmuz 2016

Android 7.0 Nougat Bu Ay Yayına Girebilir!

android 7.0 nougat

Teknoloji dünyasının güvenilir bilgi sızdırıcılarından bir tanesi olan Evan Blass (namı diğer @evleaks) yeni bir bilgi sızdırdı. Uzun süredir beklenilen ve tartışmalara yol açan Android’in en yeni sürümü olacak olan 7.0’ın Ağustos ayı içerisinde yayına gireceğini paylaşan Blass, Twitter hesabında paylaştığı “Android 7.0 releases next month, with the 8/5 security patch. Sorry Nexus 5 owners, no Nougat for you :(“cümlesi ile aynı zamanda Nexus 5 kullanıcılarına üzücü bir haber de vermiş oldu.

Çünkü Nexus 5 kullanıcıları artık bundan sonra gelecek olan Android’in yeni güncel sürümlerini ilk alanlar [...]

5253
 
Devamı
11 Temmuz 2015

Facebook Enerjisini Değitiriyor!

Sosyal imleme ve mesajlaşma servisi Facebook , yine bir yenilik için adım attı.Sosyal medya devi yenilenebilir enerji sistemine geçiş yapmak için çalışmalara başladı.

ABD merkezli veritabanı sisteminde güncellemeye gidecek olan Facebook , sunucuların enerji kaynağı ihtiyacı için çalışmalarına hız verdi.şirket , 2018 yılına kadar merkez enerjisinin %50’lik kısmını yenilenebilir enerji kaynaklarından karşılamak istediklerini belirtti.

Kurucu Mark Zuckerberg , Facebook hesabından yaptığı açıklamada şirketin beşinci veritabanı olacak Teksas eyaletinde bulunan tesisin enerjisinin yenilenebilir olacağını , fazla enerjiyi de eyalet şebekesine aktarım yapılacağını [...]

4
 
Devamı
17 Haziran 2015

WhatsApp’ta Küfür Edenlere Ceza!

Facebook’un geçtiğimiz yıl satın alarak bünyesine kattığı , dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma ve ücretsiz görüşme yapabilme imkanı tanıyan uygulaması Whatsapp , argo içerikler için düğmeye bastı. Detaylar haberimizde.

Bugün uygulama kullanıcılarını şok eden bir gelişme yaşandı. Birleşik Arap Emirlikleri Devleti’nde yasa gereği bu tür mobil uygulamalarda hakaret içerikli sözcükler kullanan kişiler cezalandırılacak. Bu ceza başta paraya çevrilebilecek, eğer devam ederse hapis cezasına kadar gidebilecek.

Bu kuralları çiğneyen kişiler Birleşik Arap Emirlikleri’nde 45 bin pound gibi bir ücrete ya da hapis cezasına çarptırılabiliyor. Bunun ilk [...]

4
 
Devamı
6 Haziran 2015

Facebook, ‘Oy Veriyorum’ Butonunu Kullanıma Sunuyor

Facebook , yarın ülkemizde yapılacak seçim için “oy veriyorum” butonunu aktif hale getireceğini bugün duyurdu.Detaylar haberimizde.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım ve mesajlaşma platformu Facebook‘un ülkemizde de 38 milyonu aşkın hesap sayısı bulunuyor.Facebook yönetimi , 7 Haziran 2015 tarihinde Türkiye genelinde yapılacak seçim için ” oy veriyorum ” butonunu kullanıma sunacağını duyurdu.Daha önce Avrupa Birliği’ne bağlı ülkelerinde gerçekleştirilen bu sistem  , insanların oy kullandıkları bilgilerini arkadaşlarına sunma imkanını tanımış olacak.

7 Haziran sabahı Facebook hesabına giriş yapan Türk kullanıcılar , haber [...]

4
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri