Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘WWDC’
En Son
 
Devamı
10 Nisan 2016

Yeni Apple Watch İçin Tarih Netleiyor!

Akıllı saatler arasında zirvede bulunan Apple Watch’un yeni sürümü hakkında bazı bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni gelen bilgi ise cihazın çıkış tarihi hakkında. 

Tahminen yeni bir tasarım yerine yalnızca diğer sürümün yenilenmiş hali olacak yeni Apple Watch için tanıtım tarihi hakkında yeni gelişmeler var. Apple’ın her yıl sene ortasında düzenlediği WWDC etkinliğinde bu yıl İOS 10 ve yeni Mac OS X ile birlikte Apple Watch’un da tanıtılacağı söyleniyor. Yenilenen Apple Watch’ta eski sürüme göre fark olarak yaklaşık %30 oranında incelmiş bir kasa yapısı görülmesi bekleniyor.

Daha önceden yalnızca yeni kayışları tanıtılan Apple [...]

3
 
Devamı
19 Nisan 2015

Apple Gelitiriciler Konferansı Tarihi Açıklandı !

Apple her sene Mayıs-Haziran aylarında yaptığı WWDC yani geliştiriciler konferansını da bu sene ne zaman yapacağını açıkladı.  Detayları haberimizde bulabilirsiniz.. 

 

Her zaman OSX ve iOS sürümlerinin yeni sürümlerinin tanıtıldığı ve betalarının kullanıcılara verildiği bir etkinlik WWDC. Geçen sene Mayıs’ın ortasında olmuştu bu etkinlik. Bu sene ise 8-12 Haziran 2015 tarihlerinde gerçekleşecek bu etkinlik. Tabi bu etkinliğe katılmak da şans işi ve oldukça bütçe gerektiriyor. Ve anında tükeniyor biletler ve bu sene ayrıca çekilişle belirlenecek katılımcılar katılmak isteyen sayısı çok fazla olduğu için.

Bakalım yeni OSX serisinde ve iOS [...]

6
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri