Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘WhatsApp android’
En Son
 
Devamı
13 Haziran 2016

Whatsapp Hızlı Alıntı Özelliği İle Geliyor

Sosyal mesajlaşma platformu devi olan Whatsapp geçtiğimiz günlerde yazı stillerini değiştirme, GIF oynatabilme desteği gibi yepyeni güncellemeleri kullanıcılarına sunmuştu.Kendini hızla geliştirmeye devam eden Whatsapp’a bu sefer de hızlı alıntı yapabilme özelliği geliyor.

Özellikle gruplarda işe yarayacak bir özellik olan bu özellikle birlikte geç gördüğünüz bir mesaj hâlâ güncelliğini korumuyorsa bu alıntı sayesinde çok daha rahat mesajı yanıtlayabilirsiniz. Bu özellik sayesinde herhangi bir durumda ekran görüntüsü de almanıza gerek kalmayacak.

Hızlı alıntı özelliğini kullanabilmek için seçmek istediğiniz mesajın üzerine uzun bir süre basılı tuttuktan [...]

43
 
Devamı
19 Nisan 2015

WhatsApp Sohbetlerinizi Google Drive’a Yedekleme Özelliği Geldi!

Kısa sürede hızla yapılan yenilikleri hatırlarsak, önce WhatsApp’a web desteği geldi, sonra sesli arama özelliği ve materyal tasarım güncellemeleri belirli aralıklarla yayınlandı. Şimdi de WhatsApp Android uygulaması Google Drive’a yedekleme ve geri yükleme özelliği ile yeni bir güncelleme aldı.

WhatsApp sohbetlerinizi yedeklemek için öncelikle 2.12.45 numaralı güncel sürüme güncellenme yapmanız gerekiyor. Daha sonra Ayarlar, ‘Sohbet Yedeği’ bölümünden Google Drive hesabınızın olduğu ekrana yönlendiriliyorsunuz. Günlük, Haftalık veya Aylık şeklinde yedekleme seçeneklerinin bulunduğu ekrandan istediğiniz tercihi seçebiliyorsunuz. Yedekleme ve geri yükleme [...]

6
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme