Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘v8’
En Son
 
Devamı
4 Aralık 2015

Ticimax V8 ile Sateen.com gücüne güç katıyor.

Stilist ve Tasarımcısı Ivana Sert olan Sateen.com, Ticimax tarafından geliştirilen yeni tasarımının açılışında konuklarını büyüledi. Yeni tasarım ile birlikte sitede Sert’in seçtiği ürünler de sergileniyor ve satılıyor.

Saten Tekstil’in Sateen markası altında İstanbul’da Merter Toptan Mağazasının yanı sıra; Avcılar, Bakırköy, Kadıköy, Kavacık, Sultanbeyli, Paşabahçe ve Fikirtepe olmak üzere 8, Türkiye genelinde ise Edirne, Antakya, İskenderun, Bodrum, İzmir, Sivas ve Kıbrıs başta olmak üzere 20’ye yakın mağazası bulunuyor.

 

Saten Tekstil Mayıs 2012’de Sateen.com alan adıyla e-ticarete giriş yaptı.

Sateen.com o dönemlerde [...]

15
 
Devamı
17 Şubat 2015

Casper VİA V8

Bildiğiniz üzere CASPER VİA V8 adlı telefonu ile telefon dünyasına hızlı bir giriş yaptı bizde elimizden geldiğince size telefonun özelliklerini anlatmaya çalışacağız.

Casper via v8 8 çekirdekli işlemcisi ile öne çıkıyor ve işlemcinin diğer bir özelliği ise turbo modunun olmasıdır. İşlemcinin hızı ise 2.0 Ghz olarak karşımıza çıkar ve bu hızda bir telefonun oyun oynarken iyi bir performans sağlayacağından şüpheniz olmasın  ama şöyle bir durumda var sadece işlemci ile iş bitmiyor Ram minede bir göz atalım. 2GB lik bir Ram ile karşımıza çıkmaktadır. Telefonun ram konusundada bir sıkıntısı gözükmüyor rahatlıkla bu telefonda istediğiniz gibi film, müzik ve oyun [...]

25
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri