Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘uygulama’
En Son
 
Devamı
6 Ocak 2017

Vine Kesin Olarak Kapatılıyor! Kapanış Tarihi Ne Zaman?

Çok kısa sürede bir çok internet fenomeni yaratan Vine sosyal medya ağı Twitter tarafından kesin olarak kapatılıyor. Vine’ın kapanış tarihi belli oldu.

6 saniyelik video çekimleriyle sosyal medyada büyük bir hayranlık uyandıran bu uygulama ile ülkemizde pek çok fenomen ortaya çıktı. Aykut Elmas, Cem Gelinoğlu, Halil İbrahim Göker, Barbaros Dikmen gibi pek çok ismin ünü yakın zamanda tüm dünyaya yayılmaya zemin hazırladı.

Ancak bu sosyal medya ortamı Twitter tarafından fenomenlerin maaşları ödenmeyince bir bir kullanıcı kaybetmeye başladı. Ve geçtiğimiz günlerde video yükleme servisini sonlandırdı.

2015’in Kasım ayında 200 milyon aktif [...]

9123
 
Devamı
13 Temmuz 2015

Bazı Microsoft Uygulamaları Güncelleme Almayacak

Microsoft kendine özgü ve iyi mobil uygulamalar geliştirmeye devam ederken yaptığı açıklamada Windows 10 ile bazı uygulamaların geliştirme çabalarını durdurup  güncelleme hazırlamayacağını  duyurdu.

Microsoft kullanıcılar dahilinde geri bildirim ve yorumları dikkate alarak kullanıcısı fazla olan MSN Haber, MSN Hava,MSN Spor ve MSN Para uygulamalarını geliştirmeye devam edecek ancak 4 tane uygulamanın da sonuna gelindi bunlar; MSN Sağlık ve Fitness, MSN Yeme İçme, MSN Seyahat ve Photosynth

Bu dört uygulama için güncelleme yayınlanmayacağı açıklandı, ancak bu uygulamaların mağazadan kaldırılması ya da bırakılması yönünde bir açıklama yapılmadı.

5
 
Devamı
25 Nisan 2015

Facebook Hello Android’i Yayınladı

Facebook , geçtiğimiz günlerde android kullanıcıları için bir uygulama geliştirdi.Uygulama , bir rehberi anımsatır nitelikte tasarlanmış.Hello adı verilen bu uygulama sayesinde arayan kişinin kimliğini öğrenebiliyoruz.

Dünya’nın en büyük ve en çok kullanılan mobil mesajlaşma ve sosyal paylaşım sitesi Facebook , her geçen gün kendini daha da ileriye taşımak için çalışmalar yapıyor.Geçtiğimiz günlerde like box kutusunu yenileyen ve ardından Facebook Messenger uygulamasının web sürümünü hizmete sunan Facebook , Hello uygulaması ile de bizlere göz kırpıyor.

Facebook , 2015 yılının ilk çeyreğine ait raporların sunulmasının ardından yeni bir uygulama ile [...]

6
 
Devamı
6 Nisan 2015

Whatsapp Arama Özelliği Windows Phone’da

Dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma ve iletişim servisi Whatsapp , geçtiğimiz günlerde android ve iOS platformlarına bir güncelleme yolladı.Bu güncelleme sayesinde Whatsapp , bizlere ücretsiz arama yapabilme imkanı sunuyordu.

Beklenen bu güncelleme , windows phone için de duyuruldu.Kullanıcıları oldukça sevindiren bu haber Whatsapp ekibinden geldi.Android cihazlarda test süresini aşıp tam gaz işleyişe başlayan güncelleme , iOS platformunda hala beta aşamasında iken windows phone için de duyuruldu.

Whatsapp geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada , güncellemenin android ve iOS platformlarına gelmesinin ardından windows phone için de geleceği [...]

5
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri