Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘uygulama’
En Son
 
Devamı
13 Temmuz 2015

Bazı Microsoft Uygulamaları Güncelleme Almayacak

Microsoft kendine özgü ve iyi mobil uygulamalar geliştirmeye devam ederken yaptığı açıklamada Windows 10 ile bazı uygulamaların geliştirme çabalarını durdurup  güncelleme hazırlamayacağını  duyurdu.

Microsoft kullanıcılar dahilinde geri bildirim ve yorumları dikkate alarak kullanıcısı fazla olan MSN Haber, MSN Hava,MSN Spor ve MSN Para uygulamalarını geliştirmeye devam edecek ancak 4 tane uygulamanın da sonuna gelindi bunlar; MSN Sağlık ve Fitness, MSN Yeme İçme, MSN Seyahat ve Photosynth

Bu dört uygulama için güncelleme yayınlanmayacağı açıklandı, ancak bu uygulamaların mağazadan kaldırılması ya da bırakılması yönünde bir açıklama yapılmadı.

 
Devamı
25 Nisan 2015

Facebook Hello Android’i Yayınladı

Facebook , geçtiğimiz günlerde android kullanıcıları için bir uygulama geliştirdi.Uygulama , bir rehberi anımsatır nitelikte tasarlanmış.Hello adı verilen bu uygulama sayesinde arayan kişinin kimliğini öğrenebiliyoruz.

Dünya’nın en büyük ve en çok kullanılan mobil mesajlaşma ve sosyal paylaşım sitesi Facebook , her geçen gün kendini daha da ileriye taşımak için çalışmalar yapıyor.Geçtiğimiz günlerde like box kutusunu yenileyen ve ardından Facebook Messenger uygulamasının web sürümünü hizmete sunan Facebook , Hello uygulaması ile de bizlere göz kırpıyor.

Facebook , 2015 yılının ilk çeyreğine ait raporların sunulmasının ardından yeni bir uygulama ile [...]

1
 
Devamı
6 Nisan 2015

Whatsapp Arama Özelliği Windows Phone’da

Dünyanın en çok kullanılan mobil mesajlaşma ve iletişim servisi Whatsapp , geçtiğimiz günlerde android ve iOS platformlarına bir güncelleme yolladı.Bu güncelleme sayesinde Whatsapp , bizlere ücretsiz arama yapabilme imkanı sunuyordu.

Beklenen bu güncelleme , windows phone için de duyuruldu.Kullanıcıları oldukça sevindiren bu haber Whatsapp ekibinden geldi.Android cihazlarda test süresini aşıp tam gaz işleyişe başlayan güncelleme , iOS platformunda hala beta aşamasında iken windows phone için de duyuruldu.

Whatsapp geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada , güncellemenin android ve iOS platformlarına gelmesinin ardından windows phone için de geleceği [...]

 
Devamı
4 Nisan 2015

Google, Android Virüslerine Karı Çalııyor

Android uygulama mağazası Google Play Store , android için geliştirilen virüslere karşı oldukça büyük hamleler yapmaya devam ediyor.Google , bu konuda ilerlendiğinin altını çizdi.

Google , konu ile alakalı hazırlamış olduğu raporda mobil işletim sistemi olan Android için yazılan virüs yazılımların yarı yarıya indiğini dile getirdi.2014 yılına ait verilere bakıldığında, virüs bulaşan cihaz sayısının sadece %1 olması bu durumu doğrular nitelikte.

Mağazadaki uygulamalardan bulaşan virüslerin oranı ise % 0.15 e geriledi.44 sayfadan oluşan bu raporda bilgi hırsızlığı , sms tacizciliği gibi konular göze çarptı.Android güvenlik biriminden Adrian Ludwig “”Bu yıl [...]

Sorun Ve Şikayet
 
reeder1
 
kh_vestel-venus-v3-5070-1
 
125071672-1-vestel_venus_v3_5570_tekno_gri
 
General Mobile GM 5 Plus Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
Lg G5 SE Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
Huawei P9 Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
HTC One S9 Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
Huawei Mate S Sikayet ve Sorun Cozumleri.fw
 
Lg-G5-SE-Şikayet-ve-Sorun-Çözümleri.fw_
 
samsung-galaxy-s7-edge-inceleme-1458140582
 
Asus ZenFone ZenFone 2 Laser ZE601KL.fw
 
lg-g5-7
 
lgG4Beat-teynailetisim
 
samsung-galaxy-s6-edge-2-1429137679
 
indir (4)
 
iphone-6-donma-ve-takilma-sorunu-ve-cozumu-7373036_x_o
 
Samsung-Galaxy-J2
 
indir (3)
 
sony-xperia-z5-kutu-acilis-videosu
 
Sony_Xperia_Z5_review_02
İnceleme
 
1060-inceleme-fw
 
go-pro-5
 
msi-vr-one-tasinabilir-bilgisayar-fw
 
pes-2017-gameplay-trailer-5
 
fifa demo kapak
 
1_fifa_mobile_football
 
logitech-g300s
 
mSİ.fw
 
Logitech.fw
 
Samsung Galaxyy S7 egce
 
image
 
indir (1)
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
2
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
3
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
4
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri