Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘ücretsiz internet’
En Son
 
Devamı
11 Eylül 2016

Taksim Ücretsiz Internet Meydanı

Günümüz teknoloji çağında bir cafe veya restoranta gidildiği zaman sipariş öncesi Wi-Fi şifresi istenir hale geldi. Doğa dostu internet ve enerji sunan direkler sokaklarda yayılmaya devam ediyor. Güneş enerjisiyle çalışan ve ücretsiz internet ve cep telefonu şarjı imkanı sunan Mito adlı cihaz Taksimde. Taksim ücretsiz internet meydanı oluyor.

Son birkaç yıldır internet ve akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmezi olarak yaşamımıza yer edinmesinin ardından gün içinde uzun kullanımlar sonucunda bazı kişiler batarya sıkıntısı çekmekte. Bu sıkıntıyı powerbank cihazları, yedek piller ya da etrafında priz arayarak çözmeye çalışan kişilere yardım sokaktan geliyor.

Şarj [...]

15
 
Devamı
1 Nisan 2016

Vodafone 4.5G’ye Kampanya İle Girdi

Vodafone kullanıcıları 4.5G’yi 1 aylık ücretsiz internet ile kutlayacaklar. Dört Bucak G kampanyası ile tüm Türkiye’ye 4.5G deneyimi sunmaya başladı.

Vodafone 4.5G sim kartı ve cihazı olan tüm kullanıcılarına Nisan ayı boyunca internet erişimini ücretsiz sunacak. Kampanyaya katılmak için; 4bucakG yazıp 4545’e bir mesaj atarak kayıt olabilirsiniz. Ayrıca 4 Bucak G için daha detaylı bilgileri 4bucakg.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

24
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme