Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘twitter android’
En Son
 
Devamı
16 Nisan 2016

Twitter Android Arayüzü Yenileniyor!

Her yeni güncellemeyle küçükte olsa değişikliğe uğrayan Twitter’ın mobil sürümü , Android tabanında tasarımsal olarak genel bir değişikliğe gidiyor. Yeni arayüz genel anlamda görsel açıdan eski sürüme göre bir hayli farklılık sunuyor.

TheVerge’ün video direktörü Mark Linsangan tarafından Twitter’da paylaşılan Twitter Android Beta sürümüne ait görüntülerde , daha önceki sürümlerinden de izler görebiliyoruz. Alanlar arasında kaydırarak geçişler yapabildiğimiz yeni sürümde , eskiye göre daha iyi bir görüntü hakim olmuş. Timeline’da iken ekranı sağa çektiğimizde ise karşımıza bazı kısayollar mevcut ve aynı yerden kişisel profilimize de [...]

5
 
Devamı
11 Haziran 2015

Twitter’a Video Çekme Özelliği Geldi !

Popüler bir sosyal ağı olan Twitter kendini geliştirmeye devam ediyor ve bu sayede daha çok kullanıcıya ulaşmaya çalışıyorlar.

Twitter, mobil uygulamasında gelişmiş fotoğraf düzenleme özelliğinden sonra iOS ve Android uygulamalarına gelişmiş video çekme, düzenleme özellikleri eklediğini duyurdu.

Video çekimini yapmak için fotoğraf çekme kısmına geldiğinizde video seçeneğine tıklayarak video çekimi yapmanıza olanak sağlayacaktır. Bu çektiğiniz videoyu kolayca düzenleyebilir, çektiğiniz videonun türüne göre takipçi sayınızda yükselme görebilirsiniz. Artık 140 karakterden oluşan kelimeler ile kendini sınırlamayan Twitter kendini geliştiriyor. Ayrıca Twitter, [...]

4
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri