Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Trackpad’
En Son
 
Devamı
9 Nisan 2016

Yeni Macbook Bilgisayarlar’da Dev Yenilik !

Yeni çıkan patent haberlerine göre Apple, yeni Macbooklarında artık yepyeni bir yenilik yapacak . Detaylar haberimizde ..

Apple‘ın yeni Macbook‘uyla birlikte zaten klavye tuş dizilimiyle makas sisteminden kelebek sistemine geçiş yapmıştı. Fakat artık yepyeni bir düzene geçiş yapmayı planlıyor Apple. Bu detay ise şu şekilde işliyor ;

Zero Travel olarak adlandırılan patent “bir elektronik cihaz için güce duyarlı giriş yapısı” olarak açıklanıyor. Aynı zamanda klavye ve trackpad içerecek şekilde özelleştirilebilir ve programlanabilir dev bir touchpad olarak da tanımlanıyor.

Konsepte göre yüzey üzerinde hiçbir fiziksel tuş [...]

11
 
Devamı
17 Şubat 2015

Yeni Macbook , Magic Trackpad ve Magic Mouse’da Touch İD Yer Alacak .

Apple , çıkardığı parmak izi okuma sistemi olan Touch İD İphone 5S ile birlikte gelmişti. Fakat Apple şunu anlıyoruz ki sadece İphone ile İpadde kısıtlı tutmak istemiyor bu sistemi …

Macrumors’dan gelen bilgiler ve Tayland fabrikalarından aldığı bilgilere göre Apple farklı ürünleri üzerinde de Touch İD planları kuruyor. Bununla birlikte gelecekte çıkacak Macbook Air, Macbook Pro , Magic Trackpad , Magic Mouse’larda Touch İD kullanılacak. Macbookların dokunmatik yüzeylerinde kullanılması planlanan bu parmak izi sistemi sayesinde hem zamandan tasarruf , hem de güvenli bir şekilde verilerimizi muhafaza edebileceğiz.

Apple Şubat Sonunda Macbook [...]

11
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri