Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘The Witcher 3: Wild Hunt’
En Son
 
Devamı
27 Mayıs 2015

The Witcher 3: Wild Hunt’tan 2 Ücretsiz DLC

The Witcher 3: Wild Hunt için facebook sayfası üzerinden gelecek olan iki ücretsiz ek paket için bir duyuru yapıldı. DLC‘ler ile ilgili Yennefer‘in yeni görünümü ve Skellige haritasından yeni görevler gibi içeriklerin olması dışında bu ek paketlerin çıkış tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmış değil.

Yine de bu DLC‘ler için bir haftalık bir süre biçilmiş, sebebi ise belirsiz. Güzel bir ivme yakalayarak yılın oyunu için en büyük adaylardan biri olan The Witcher 3: Wild Hunt bu güzel ücretsiz DLC haberi ile bizleri bir hayli sevindirdi desek yalan olmaz. Ücretsiz DLC duyurusu ile CD Projekt ve  Bandai Namco bu işi para için değil oyuncular için yaptığını [...]

 
Devamı
12 Mayıs 2015

The Witcher 3: Wild Hunt İlk İnceleme Puanları!

Çıkışına sayılı günler kala bu yılın en çok beklenen RPG oyunu The Witcher 3: Wild Hunt  için ilk inceleme puanları da gelmeye başladı. Çoğu oyuncunun gözünde yılın oyunu adayı olan The Witcher 3: Wild Hunt oyun otoriterlerinin takdirini büyük ölçüde kazanmış gibi duruyor. Gerek hikaye yapısı gerek harita büyüklüğü gerekse oynanış dinamikleri ve grafiksel performans bakımından harika bir iş çıkarmışa benziyor The Witcher 3: Wild Hunt.

CD Projekt tarafından geliştirilen oyunun inceleme puanları gerçekten de tatmin edici,özellikle de Gamespot kanadından gelen tam puan bizleri oyun konusunda epey bir merakta bıraktı diyebiliriz, puanlar ise şu şekilde:

Destructoid : [...]

2
 
Devamı
6 Mayıs 2015

The Witcher 3: Wild Hunt’tan PS4 Oynanı Videosu Geldi

Çıkışı için artık şafak saydırmaya başlayan ve oyuncuların sabırsızlıkla beklediği The Witcher 3: Wild Hunt için bir oynanış videosu daha yayınlandı.

Genellikle PC sürümüne ait oynanış videoları ile karşımıza çıkan oyun bu sefer de PS4 platformuna ait bir video ile oyuncularla buluştu. PS4‘ün grafiksel gücü ile yeni nesli buram buram koklatan oyun oyuncuları her platformda tatmin edeceğe benziyor.

Her türlü oynanış dinamiği ve grafiksel sahnelerle karşımıza çıkan bu etkileyici oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

2
 
Devamı
5 Mayıs 2015

The Witcher 3: Wild Hunt ’ın Çıkıına İlk Gün Yaması

Artık bu nesilde çıkan her oyunda gördüğümüz, adeta bir gelenek haline gelen ilk gün yamaları şimdi de The Witcher 3: Wild Hunt için bu haberde karşımıza çıkıyor.

Oyunun yapımcılarından Miles Tost, gelecek olan bu yamanın oyunda çok büyük değişikliklere yol açmasa da önemli düzeltmeler yapacağının altını çizdi.Açıklamanın direkt hali ise şu şekilde:

“Evet bir ilk gün yamamız olacak, ama merak etmeyin.Bu yama bizim ihtiyaç duyduğumuz için değil istediğimiz için oluşturuluyor.Oyunu ilk oynamaya başladığınızda sizin için en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz.”

7
Sorun Ve Şikayet
 
reeder1
 
kh_vestel-venus-v3-5070-1
 
125071672-1-vestel_venus_v3_5570_tekno_gri
 
General Mobile GM 5 Plus Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
Lg G5 SE Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
Huawei P9 Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
HTC One S9 Şikayet ve Sorun Çözümleri.fw
 
Huawei Mate S Sikayet ve Sorun Cozumleri.fw
 
Lg-G5-SE-Şikayet-ve-Sorun-Çözümleri.fw_
 
samsung-galaxy-s7-edge-inceleme-1458140582
 
Asus ZenFone ZenFone 2 Laser ZE601KL.fw
 
lg-g5-7
 
lgG4Beat-teynailetisim
 
samsung-galaxy-s6-edge-2-1429137679
 
indir (4)
 
iphone-6-donma-ve-takilma-sorunu-ve-cozumu-7373036_x_o
 
Samsung-Galaxy-J2
 
indir (3)
 
sony-xperia-z5-kutu-acilis-videosu
 
Sony_Xperia_Z5_review_02
İnceleme
 
1060-inceleme-fw
 
go-pro-5
 
msi-vr-one-tasinabilir-bilgisayar-fw
 
pes-2017-gameplay-trailer-5
 
fifa demo kapak
 
1_fifa_mobile_football
 
logitech-g300s
 
mSİ.fw
 
Logitech.fw
 
Samsung Galaxyy S7 egce
 
image
 
indir (1)
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
2
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
3
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
4
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri