Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Swarm’
En Son
 
Devamı
14 Ağustos 2016

Twitter Gece Modu Özelliği iPhone’a Geldi

Geçtiğimiz haftalarda kullanıcı deneyimini arttırmak için Android platformda yayınlanan Twitter gece modu özelliği iPhone kullarıcılarına da ulaştı.

Son dönemlerde ekran arayüzünde birkaç değişiklik yapan sosyal medya platformu Twitter kullanıcı deneyimi konusunda daha verimli bir yapıda olabilmek için gece modu özelliğini Android kullanıcılarına sunmuş ve bu güncellemeden iyi geri dönüşler almıştı.

İlk olarak önce Android işletim sistemi destekli cihazlarda kullanılmaya başlanan bu özellik iOS işletim sistemi kullanan cihazlar için de sunulacağı belirtildi.

Night Shift Özelliğinin Getirisi Neler?

Gece modunun gelmesiyle birlikte birlikte beyaz ekran [...]

926
 
Devamı
25 Mart 2015

Swarm’a eriim 3 saat koptu

Swarm, uygulaması çöktü. 12:00’da çöken uygulama 15:20 sularında açıldı. Neden çöktüğüne dair bir açıklama yapmayan yetkililer şuanlık bir saldırımı var yada güncelleme mi yapıldı bilinmemekte.

Uygulamaya giren kullanıcılar yer bildirimi yapamaz iken bazende uygulama erişim hatası verdi. Şuanlık nedeni bilinmese de şuanlık herşey yolunda

7
 
Devamı
13 Mart 2015

Swarm’a Direct Message Geldi !

DM’yi bilmeyen var mıdır diye düşünüyorum fakat garip geliyor. Artık DM’den yürüme deyimine o kadar alıştık ki sanki Türklere ait bir özellikmiş gibi geliyor. Swarm de dayanamadı ve artık Check-İnlerimizi yaptığımız platform olan ve Foursquare yapımı olan Swarm’de DM üzerinden başkalarıyla konuşabileceğiz..

Foursquare’in Check-İn olayını Swarm’a aktarmasından beri mekan önermelerine adapte olduğunu biliyoruz. Swarmda ise artık popüler uygulamalardan biri olmuştu. Ve artık Direct Message bu platform üzerinden aynı Twitter’da ki gibi atabileceğiz. Okundu bilgiside gözükecek bu uygulamada. Bence çoğu kişinin beklediği bir şeydi bu [...]

18
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri