Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘star wars’
En Son
 
Devamı
5 Ocak 2016

Star Wars Cokusu Maketlere Yansıdı

Maket uçak meraklılarını bir araya getiren 2. Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması sonuçlandı. Pervaneli Uçaklar, Jet Motorlu Uçaklar, Gösteri Uçakları ve Star Wars kategorileri altında yüzlerce maketin yarıştığı organizasyonun kazananları belli oldu. Birbirinden ilgi çekici uçaklar ve göz alıcı Star Wars maketlerinin sahne aldığı yarışmada, 4 ana kategoride 19 katılımcı dereceye girdi, 3 katılımcı ise Mansiyon aldı.

2. Revell – Adore Oyuncak Maket Uçak Yarışması birbirinden başarılı maketleri karşı karşıya getirdi. Pervaneli Uçaklar, Jet Motorlu Uçaklar, Gösteri Uçakları ve Star Wars kategorileri altında yüzlerce maketin yarıştığı organizasyonda, model uçaklar ve Star [...]

12
 
Devamı
15 Aralık 2015

STAR WARS ÜRÜNLERİ HEPSİBURADA.COM’DA

“Star Wars: Güç Uyanıyor” filminin heyecanı sinema salonlarından önce hepsiburada.com’da yaşanıyor. Filmin efsanevi karakterlerinin yer aldığı ürünler hepsiburada.com’da satışa sunuldu. Oyuncak ışın kılıcından maskelere, nevresim takımlarından tişörtlere, Darth Vader temalı lamba ve usb belleklerden boyama kitaplarına kadar pek çok ürün, %40’ı aşkın indirimlerle Star Wars hayranlarını bekliyor.

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, Star Wars hayranları için özel ürünler hazırladı. 17 Aralık’ta vizyona girecek olan serinin son filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor” için geri sayım devam ederken, Star Wars konseptli ürünler hepsiburada.com’da bir araya [...]

17
 
Devamı
25 Kasım 2015

Star Wars hayranlarına özel indirim…

Serinin son filmi sinemalara gelmeden Star Wars severlere özel sayfa hazırlayan kliksa.com, seriye özel ürünlerde %40’a varan indirim olanağı da sunuyor.

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu kliksa.com, “varsa yoksa Star Wars” diyen online alışveriş severleri hayranı oldukları serinin oyuncukları, kostümleri ve oyunlarıyla buluşturuyor. Yıldız Savaşları ya da tüm dünyada bilinen adıyla Star Wars serisinin hayranlarına özel sayfa hazırlayan kliksa.com, serinin son filmi sinemalara gelmeden ünlü yapıma ait birbirinden ilginç üründe %40’a varan indirim olanağı da sunuyor. Sayfayahttp://www.kliksa.com/star-wars linki üzerinden ulaşılabiliyor.

9
 
Devamı
12 Mayıs 2015

Star Wars Battlefront’tan Yeni Detaylar!

Bu sefer karşınıza farklı şeyler denemeyi planlayan bir EA ve EA’nın olmazsa olmazı DICE ekibiyle karşı karşıyayız. Yapımcı ise oyunu 17 Kasım tarihinde Xbox One, PlayStation 4, ve PC platformlarında piyasaya çıkarmayı planlıyor.( 19 Kasımda Avrupada çıkış yapıcak. )

Tabi işin içinde DICE ve Lucasfilm olunca Firostbite ile geliştirilmiş bir Star Wars savaş alanı da bizi bekliyor. Bu işbirliği inanılmaz bir gerçerçekçiliği ve müthiş görsel efektleri de beraberinde getirecek. Oyunda bizi neler mi bekliyor? İşte açıklanan birkaç bilgi:

Battlefront‘ta oyuncuların yapabilecekleri:

Lazer silahı kullanmak (Fire Blasters) Speeder motorları ve kar [...]
6
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri