Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘seri’
En Son
 
Devamı
3 Nisan 2016

Asus X Serisi Akıllı Telefonlar Geliyor!

Asus’un hali hazırda alışmış olduğumuz bir çok akıllı telefon modeli var ve bu modelleri geçtiğimiz seneler içerisinde çıkarmış olduğu Zenfone serisi altında toplamıştı. Genellikle oyuncular için üretmiş olduğu üst segment oyuncu cihazları serisi olan Echelon’a artık akıllı telefonlar da eklenecek gibi duruyor.

Tayvan’lı şirket Asus tarafından henüz sızdırılan bu akıllı telefonlar için doğrular nitelikte bir bilgi gelmese de Asus ürünlerinin sızdırıldıktan çok kısa bir süre sonra piyasaya çıktığını Zenfone serisinde anlamış olduk. Yeni gelecek olan telefonları yeni bir seri ve özel bir ürün olarak adlandıran Tayvan’lı kaynak, yeni serinin [...]

174
 
Devamı
25 Nisan 2015

Lumia Serisi 2015 Satı Rakamları Belli Oldu

Microsoft‘un geçen sene Nokia şirketinden satın alarak bünyesine katmış olduğu telefon serisi Lumia’nın satış rakamları yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor.Her ne kadar iOS ya da android kadar etkileyici bir performans göstermese de Lumia kullanıcı sayısında bir nebze de olsa bir artış var diyebiliriz.

İnternete düşen haberlere baktığımızda firmaların mobil platformlardan(tablet-telefon) artık çok yüksek gelirler elde ettiğini görebiliyoruz. Microsoft , tüm mobil faaliyetleri göz önünde bulundurarak açıkladığı raporda 2015 yılının ilk çeyreğinde 20 milyar dolardan daha fazla bir gelir elde ettiklerini dile getirdi.Firmanın bu dudak uçuklatan içindeki net karı 15 milyar [...]

28
 
Devamı
14 Mart 2015

Galaxy Xcover 3 Duyuruldu

Akıllı telefon ve tablet pazarında adından çokça söz ettiren Samsung , darbeye karşı geliştirmiş olduğu Xcover serisinin en yeni üyesi olan Xcover 3 modelini duyurdu.

Samsung’un üst seviye telefonlarının ardından(Note ve S serisi) giriş seviye telefonlara yöneldiğini görüyoruz.Giriş seviyesi telefonlara göre oldukça sağlam bir donanım ile gelen Xcover 3 modeli , 1 metre derinlikteki suya 30 dakika boyunca dayanabiliyor.Cihaz ayrıca IP67 sertifikasına da sahip.

4.5 inç 800*480 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip olan Xcover 3 , 154 gram ağırlıkta ve 2 megapiksel ön ve 5 megapiksel arka kameraya sahip.

1.2 Ghz hızında 4 çekirdekli bir işlemci ile [...]

7
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri