Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Sega’
En Son
 
Devamı
24 Ağustos 2016

SEGA Şifresi 2 Yıl Sonra Çözüldü

SEGA oyun firmasının 2014 yılında kendi mağazasında satılan ürünlerin taşınması adına çıkardığı poşetteki sır çözüldü.

Oyun dünyasında yer alan köklü firmalardan biri olan SEGA yaklaşık 2 yıl önce kendi mağazası için sattığı ürünlerin taşınmasında kolaylık sağlamak adına poşetler çıkarmıştı. Çıkardığı poşetler üzerinde SEGA markasının altında altında ve üstünde yer alan mavi bir bant üzerinde yuvarlak ve kare şekillerinden oluşan bir kısım bulunmakta. Ünlü oyun firması bu şekiller yardımıyla poşetin üzerine “UFO Catcher is not a vending machine.” yazısını yazmış. Yani “UFO Catcher bir otomat değildir.” uyarısını vermiş.

Bu konu [...]

8
 
Devamı
6 Temmuz 2015

Warhammer 40K: Dawn of War 3 mü Geliyor!

Köklü ve başarılı RTS serilerinden biri olan Warhammer 40K, özellikle Dawn of War 2 ile eski nesilde bize keyifli bir strateji deneyimi yaşatmıştı. Dağıtıcı firma olan THQ‘nun batması sonucu oyunun yapımcısı Relic Entertainment ise Sega ile güçlerini birleştirmişti.

Geçtiğimiz gün bu iki firma tarafından alınan dawnofwar3.com alan ismi ise bu seriye 3. bir oyun geleceğinin güçlü bir işareti oluyor. E3‘te herhangi bir tanıtımına rastlamadığımız Warhammer 40K: Dawn of War 3 için duyuru ve tanıtımın Gamescom fuarında karşımızda olması muhtemel. Şu ara iyi RTS konusunda açlık yaşayan biz oyuncular, merakla bekliyoruz.

15
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri