Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘satışa başlıyor’
En Son
 
Devamı
8 Mart 2016

Huawei GR5 Mart Ayında Türkiye’de Satıa Sunuluyor

Huawei’nin orta segment için ürettiği yeni akıllı telefonu GR5’i artık Türkiye’de de satın alabileceğiz. Mart ayında satışa başlayacak olan cihazın teknik özellikleri şu şekilde;

5.5 inç Full HD ekranı, 2GB belleği, 16 GB depolama alanı, 8 çekirdekli Qualcomm MSM8939 işlemcisi, Android Lollipop işletim sistemi, 15MP arka kamerası, 5MP ön kamerası’nın yanında 3000 mAh bataryası bulunuyor.

Amiral gemisi olarak nitelendirdiğimiz cihaz 1299 TL etiket fiyatı ile satışa başlayacak; altın, gri ve gümüş metalik renk seçenekleri de mevcut.

15
 
Devamı
27 Nisan 2015

Moto 360 Metal Kordonu ile Hindistan’da satıta

Moto 360 akıllı saati deri kordondan sonra metal kordon ile Hindistan’da satışa başladı.

Tüm büyük firmaların giyilebilir teknolojiler için küçükte olsa bir başlangıç yapma çalışırken Motorola, eski günlerini özlüyor diyebiliriz. Eski günlerdeki gibi fazlası ile satış yapmaya çalışsa da Apple’ın akıllı saatinden fazla satış yapabilecek mi ?

Deri kordonlu Moto 360‘a göre fazla değişiklik yapılmamış olsa da daha da incelmiş durumda, Metal kordon ile daha elit insanların kullanması için tasarlanmış gibi gözüküyor.

Deri kordonlu Moto 360 geçtiğimiz yıl Eylül ayında satışa başlamıştı. Şuan da 282 Dolarlık bir satış fiyatına sahip olan deri kordonlu [...]

45
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri