Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘samsung’
En Son
 
Devamı
8 Mart 2017

Nokia Amiral Gemisini Haziran’da Satışa Sunuyor

Teknoloji ve akıllı telefon piyasasına tekrar dönmeye hazırlanan Nokia uzun zaman sonra ilk amiral gemisini satışa sunmaya hazır.

MWC 2017 etkinliğinde oldukça etkili sunumlar ve tanıtımlar yapan Nokia elinden gelenin fazlasını yaptı. Samsung gibi her yılın en gözde şirketini bile geride bırakması büyük bir heyecan yarattı. 3310’la birlikte müthiş bir çıkış yakalayan firma duracak gibi gözükmüyor.

Etkinlik esnasında tanıttığı diğer cihazlar da 3310 sayesinde ilgi odağı olmayı başardı. Nokia 3, 5 ve 6 modelleri firmanın önümüzdeki yıllarda nasıl bir politika izleyeceğini de belirledi.

Firmanın satışa sunduğu akıllı telefonlarda henüz Snapdragon [...]

9
 
Devamı
21 Şubat 2017

Samsung S8 Çalışır Halde Sızdırıldı !

Samsung’un yakın zamanda tanıtılması beklenen ve yılın en çok merak edilen , beklenen telefonları arasında yer alan Galaxy S8 yeniden birçok sızıntının kurbanı oldu. Bu kez de sıra çalışırken görüntülenmesinde, detaylar haberimizde..

Note 7 ile beraber hayal kırıklığı yaşayan Samsung ve Samsungseverler , yeni çıkacak olan S8’i heyecanla bekliyorlar . Samsung’un geri dönüş telefonu olması beklenen Galaxy S8 bu sefer de çalışır şekilde görüntülendi.

Çinli bir ekran filmi üreticisi tarafından yayınlandığı belirtilen fotoğraflar incelendiğinden telefonun ön yüzeyinde herhangi bir fiziksel tuşun yer almaması dikkatlerden kaçmıyor. Göze daha [...]

34
 
Devamı
19 Şubat 2017

Apple, Tekrar Samsung’un Önüne Geçti !

Uzun bir süredir telefon satışlarında Samsung bir süredir öndeydi . Apple’ın sadece yılda tek bir telefon üretmesi ve Samsung’un yıl için 50’yi geçen model çıkardığı göz önüne alınırsa bunu normal olarak sayabiliriz. Gartner tarafından yayınlanan verilere göre ise 2016’nın son döneminde Apple, telefon satışı konusunda Samsung’u solladı. Detaylar haberimizde..

Gartner’in paylaştığı verilere göre Apple, iPhone 7 sayesinde rekor bir satışa ulaşarak 2014 ‘den beri satış anlamında geçemediği Samsung’u sonunda geçti . Akıllı telefon sektöründe en çok kar eden firma olan Apple, rakibinden daha az satmasına rağmen daha fazla gelir elde [...]

35
 
Devamı
12 Şubat 2017

Samsung Galaxy A8 Dual Sim Şikayet ve Sorun Çözümleri

Samsung Galaxy A8 Dual Sim’de oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz? Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

Samsung Galaxy A8 Dual Sim’i nereden satın alabiliriz?

Teknoloji mağazalarında, e ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A8 Dual Sim’in işletim sistemi nedir?

Android5.1.1 (Lollipop) versiyonu kullanılmakta.

Samsung Galaxy A8 Dual Sim’de hangi işlemci kullanılmış?

Samsung Exynos 7 Octa 7420 işlemcisi [...]

33
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Asus Zenfone 3 Detaylı İnceleme
 
2
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
3
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
4
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme