Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Samsung Galaxy Note 7’
En Son
 
Devamı
18 Eylül 2016

Galaxy Note 7 Kaldığı Yerden Devam Edecek

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 7 hakkında çıkan batarya patlama haberlerinden sonra Samsung’u bu olayların önüne geçmek istemesinden dolayı telefon satışlarını durdurmuştu ve piyasada olan ürünleri toplatmıştı. 28 Eylül itibari ile Galaxy Note 7 kaldığı yerden devam edecek.

Tam bir fiyasko olarak görülen batarya problemlerinin “Dünyanın en iyi telefonu” olarak sunulan Galaxy Note 7 modelinde ortaya çıkmasından dolayı büyük tepkiler almıştı. Batarya patlama olayının satışı yapılan telefonların %0.1’inde görülmesinin ardından Samsung büyük bir telaşa kapıldı. Çünkü toplam yaptığı satış miktarı 2.5 milyon civarında [...]

18
 
Devamı
2 Eylül 2016

Huawei P9 Yenileniyor

Çinli teknoloji devi Huawei P9 modelinde bazı renk seçeneklerini de satışa sunarak değişikliğe gidiyor. 2 yeni renk seçeneği ile çift kameralı P9 gelişiyor.

Huawei’nin Leica anlaşmalı çift kameralı telefon modelinde oldukça güzel kırmızı ve mavi çerçeve ile birlikte geliyor. Kırmızı renkte çıkacak olan modeli daha çok bordo rengi anımsatıyor. Mavi renkteki P9 modeli ise Samsung Galaxy Note 7’nin mavi rengi gibi bir tutum sergiliyor. Mavi renkli kasası olan P9 modeli siyah kamera çerçevesi ile oldukça çekici duruyor.

Yeni Huawei modellerinin renkli versiyonları 545 Euro gibi bir fiyatla satılacak. 32 GB dahili depolama alanı içerecek. Yeni [...]

52
 
Devamı
2 Eylül 2016

Samsung Galaxy Note 7 Modelleri Geri Toplanıyor

Güney Koreli bir ajansın yayınladığı habere göre Samsung Galaxy Note 7 modelleri bazı ülkelerde geri toplanmaya başlanacak ve satışlar durdurulacak.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde çıkardığı amiral gemisi Note 7’nin 2 kez şarj esnasında patlamasının ardından gözler Samsung cephesine çevrildi. Oldukça emin bir şekilde çıkarılan ve dünyanın en iyi telefonu olarak duyurulan Galaxy Note 7 beklenen şekilde karşılanmadı.

Samsung’un ana merkezinin bulunduğu binada yer alan Yonhap isimli ajansın yaptığı habere göre Samsung hatalı olarak düşündüğü ürünlerini geri toplama yönünde bir karar aldı. Bazı ülkelerde de geçici bir durum olarak Galaxy Note 7 [...]

288
 
Devamı
31 Ağustos 2016

Note 7 Dağıtımları Bir Süre Durduruldu

Geçtiğimiz günlerde satışa çıkan ve batarya patlamaları ile gündeme gelen Galaxy Note 7 modelinin satış için dağıtımları durduruldu.

Samsung’un ön gözde telefonu olarak öne sürülen Galaxy Note7’nin bir hafta içinde 2 kez batarya patlaması sorunu ile karşılaşılması durumu sonucunda Samsung firması yeni modelinin dağıtım sürecini durdurdu.

Büyük, kaliteli ve kıvrımlı ekranı, güçlü kamerası, öncekilere göre gelişmiş SPen kalemi ile öne çıkan telefon, geçtiğimiz günlerde iki defa şarj olması esnasında bataryasının patlamasıyla birlikte olay oldu.

Bu durum için önlem almak adına Samsung’un Note 7 sevkiyatlarını durdurduğunu açıkladı. [...]

18
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri