Popülerler
SEÇENEKLER
Yazı etiketleri ‘Samsung galaxy a5’
En Son
 
Devamı
24 Haziran 2016

Galaxy A7 ve A5 İçin Android 6.0.1

Samsung tarafından bu yıl içerisinde çıkarılan Galaxy A serisi telefonlar güncelleme almaya devam ediyor. Galaxy A7 ve A5 2016 modelleri de Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini aldı.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy A3 2016 için verdiği Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesini serinin devamına vermeye devam ediyor. Orta segment akıllı telefon modelleri olan Galaxy A7 ve Galaxy A5 2016 için de Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi yayınlandı.

Galaxy A7 için güncelleme Rusya’da başlarken, Samsung kullanıcıları Kies ve OTA üzerinden yeni yazılımlarını telefonlarına indirebilirler.

Doze Mode sayesinde telefonlarda pil verimliliğinin artması, [...]

50
 
Devamı
17 Şubat 2015

Samsung Galaxy A5

Samsung Galaxy A5 dış çerçevesi metal olarak üretilmiştir. Galaxy A5 lüks tasarımı ve çarpıcı bir ekrama sahiptir. Samsung Galaxy A5 ekranının özelliği  ‘5″ HD sAMOLED’ olmaktadır. Telefonun gövdesinin tamamen metal olması insanın elinde daha rahat etmesini sağlar. Ayrıca Samsung Galaxy A5 ilk çıktığı zaman 3 renk seçeneği ile kullanıcılarına sunulmuştur ama suan 4 renk olarak karşımıza siyah renkli tasarıma sahip A5 de şuan piyasada satışa sunulmuştur.

Şuan herkesçe kullanılan Ön Kamera yanı Öz çekim(Selfi) çekmek için tuşa basmanız gerekiyordu ama samsung galaxy A5 ile bu sorunu ortadan kaldırmak istemektedir ve bunun için ses ve avuç içi hareket ile bu [...]

65
Sorun Ve Şikayet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
İnceleme
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Top Five
SEÇENEKLER
 
1
Samsung Galaxy J7 Şikayet ve Sorun Çözümleri
 
2
Samsung Galaxy S7 Edge İnceleme
 
3
Asus Zenfone 2 Laser 6.0 ZE600KL Detaylı Yazılı İnceleme
 
4
Asus Zenfone Max Yazılı İnceleme
 
5
Asus Zenfone 2 Laser Şikayet ve Sorun Çözümleri